11:06:36 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شورای مشاورین جوان در استان زنجان تشکیل شد
به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله درویش امیری شامگاه سه‌شنبه در جمع خبرنگاران در محل استانداری زنجان، بابیان اینکه دولت تدبیر و امید به جوانان بهاء می‌دهد، افزود: نیروی جوان مهم‌ترین سرمایه هر کشوری است.  وی از تشکیل شورای مشاورین جوان در استان زنجان خبر داد و اظهار کرد:  مجمع مشاورین هم در استان زنجان تشکیل […]
شورای مشاورین جوان در استان زنجان تشکیل شد

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله درویش امیری شامگاه سه‌شنبه در جمع خبرنگاران در محل استانداری زنجان، بابیان اینکه دولت تدبیر و امید به جوانان بهاء می‌دهد، افزود: نیروی جوان مهم‌ترین سرمایه هر کشوری است. 

وی از تشکیل شورای مشاورین جوان در استان زنجان خبر داد و اظهار کرد:  مجمع مشاورین هم در استان زنجان تشکیل خواهد شد. 

خبر جدید  ۱۶۹ غرفه در جشنواره روستایی استان زنجان برپا می شود

استاندار زنجان گفت: در این مجمع و شورا از جوانان در بخش‌های مختلف انتخاب شده است و دولت تدبیر و امید از ظرفیت  جوانان و بانوان  به خوبی استفاده می‌کند چرا که استفاده از ظرفیت جوانان برای توسعه استان زنجان ضروری است.

درویش امیری تأکید کرد: استفاده از ظرفیت و پتانسیل‌های جوانان مهم  است و استان زنجان بیش از ۲۲۷ هزار نفر جمعیت جوان دارد که باید با فراهم کردن زیرساخت فکری و اجتماعی، از توانمندی‌های این نیروهای ارزشمند  برای توسعه همه‌جانبه استان استفاده شود.

خبر جدید  نشان نقره بازیهای پاراآسیایی در دست شطرنج باز قزوینی

وی افزود: جوانان به‌عنوان نیروی انسانی و سرمایه‌های اصلی هستند که در توسعه و پیشرفت کشور نقش اساسی و مهمی دارند. 

استاندار زنجان به طرح رونق و کارگروه تسهیل اشاره کرد و افزود: ما در طرح رونق و کارگروه تسهیل به واحدهای کوچک و خُرد می‌پردازیم  و تسهیلاتی که در سطح استان زنجان به این واحدها پرداخت می‌شود تا سقف سه میلیارد تومان است. 

خبر جدید  تولید داخلی شاه کلید حل مشکلات معیشتی است

درویش امیری  ابراز کرد: خوشبختانه تاکنون در طرح رونق و کارگروه تسهیل واحدهای تولیدی زیادی فعال شدند و اشتغال خوبی در استان ایجادشده است.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد