22:54:47 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
صاحبان اصلی انقلاب مردم هستند
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه   با بیان اینکه امسال هم مردم باحضورخود نشان دادند که همیشه در صحنه هستند، گفت: زنجانی ها با حضور پرشور خود درراهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه آفریدند. آیت الله علی خاتمی افزود: مردم همواره پشتیبان نظام […]
صاحبان اصلی انقلاب مردم هستند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه   با بیان اینکه امسال هم مردم باحضورخود نشان دادند که همیشه در صحنه هستند، گفت: زنجانی ها با حضور پرشور خود درراهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه آفریدند.

آیت الله علی خاتمی افزود: مردم همواره پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه بودند و در صحنه‌های مختلف این امر به اثبات رسیده است.

خبر جدید  لزوم شناسایی و حذف دفترچه ‌های بیمه ای مازاد

وی با بیان اینکه حضور پرشور مردم  زنجان در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه را بسیار قابل‌تقدیر  است، اظهارداشت: این حضور اقتدار نظام را تثبیت کرد و شکست توطئه‌های دشمنان را در پی دارد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان بابیان اینکه امسال هم مردم باحضورخود نشان دادند که همیشه درصحنه هستند، تصریح کرد: زنجانی‌ها با حضور پرشور خود درراهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه آفریدند.

خبر جدید  تملک چند پلاک باقی مانده است

آیت الله علی خاتمی با بیان اینکه صاحبان اصلی انقلاب مردم هستند، افزود: مردم با حضور خود در صحنه راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دادند که همیشه  درصحنه هستند و مطیع رهبر خود هستند.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه زنجان ابراز کرد: رسانه خارجی امروز این حضور پرشور را منعکس می‌کنند و این برای ما مایه افتخار است و باید این حضور روز به روز تقویت شود تا چشم دشمنان کور شود.ددد

خبر جدید  خلق آثار فاخر هنری با موضوع عاشورا در حوزه هنری زنجان

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد