16:27:26 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
صادرات نیاز به ثبات نرخ ارز دارد
رئیس اتاق بازرگانی زنجان گفت: مقوله صادرات برای حفظ بازارها نیاز به ثبات نرخ ارز دارد. غلامحسین جمیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: اکثر موارد طرح شده از سوی بخش خصوصی استان حول محور بانکی است که چالش مهم در این حوزه وابستگی شدید اقتصاد کشور به سیستم بانکی به لحاظ تامین سرمایه در […]
صادرات نیاز به ثبات نرخ ارز دارد

رئیس اتاق بازرگانی زنجان گفت: مقوله صادرات برای حفظ بازارها نیاز به ثبات نرخ ارز دارد.

غلامحسین جمیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: اکثر موارد طرح شده از سوی بخش خصوصی استان حول محور بانکی است که چالش مهم در این حوزه وابستگی شدید اقتصاد کشور به سیستم بانکی به لحاظ تامین سرمایه در گردش و نیز تامین ارز مورد نیاز دارد.

این مسئول ادامه داد: بخش خصوصی به عنوان منبع اصلی تحریک تقاضا در جامعه، به دنبال حل مشکلات موجود در این بخش است که اگر شعارها به عمل تبدیل شود، بسیاری از مشکلات حل می‌شود.

خبر جدید  ضرورت آسان سازی ارائه تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان

وی افزود: کلید واژه‌های مطرح شده در اقتصاد از جمله نرخ ارز، رقابت‌پذیری و تولید در بحث صادرات نیز اهمیت بالایی دارد و بهترین رویکرد برای فعالیت و ترمیم اقتصاد نگاه ویژه به بازارهای جهانی برای صادرات است که البته عدم توفیق در ایجاد یک بازار پایدار بر مبنای سلایق مشتری، حتی در کشورهای همسایه از مواردی است که نیاز به برررسی جدی دارد.

خبر جدید  تربیت کودکان براساس آموزه های اسلامی آنها را بیمه کند

جمیلی با تاکید بر تولید بر مبنای سلایق مشتری، خاطرنشان کرد: اگر تولید براساس تحقیق و مطالعه بر اساس سلایق مشتری باشد باتوجه به چالش‌های سیاسی حتی با وجود مشکلات و تحریم‌هایی که وجود دارد، خط تولید برای صادرات همچنان ادامه فعالیت خواهد داشت.

رئیس اتاق بازرگانی زنجان یادآور شد: مقوله صادرات و حضور در بازارهای خارجی علاوه‌بر توان تولیدکننده داخلی و صادرکننده آن نیاز به ثبات نرخ ارز دارد و هرگونه تصمیم در رابطه با تثبیت رویه‌های مربوطه اثر مستقیم بر روی فعالیت‌های اقتصادی خواهد داشت.
انتهای پیام

خبر جدید  تنهاتر از خدا

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب