11:20:31 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
صداوسیما ۲۷ بار تحریم شده است
معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما تاکید کرد: دهه فجر بهترین فرصت برای دفاع از دستاوردهای انقلاب است. به گزارش ایسنا، علی دارابی در مراسم افتتاح پروژه‌های صدا و سیمای مرکز زنجان، با تاکید بر اینکه دهه فجر بهترین فرصت برای دفاع از دستاوردهای انقلاب است، افزود: امروز باید دستاوردهای انقلاب را به نسل […]
صداوسیما ۲۷ بار تحریم شده است

صداوسیما

معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما تاکید کرد: دهه فجر بهترین فرصت برای دفاع از دستاوردهای انقلاب است.

به گزارش ایسنا، علی دارابی در مراسم افتتاح پروژه‌های صدا و سیمای مرکز زنجان، با تاکید بر اینکه دهه فجر بهترین فرصت برای دفاع از دستاوردهای انقلاب است، افزود: امروز باید دستاوردهای انقلاب را به نسل سوم و چهارم انقلاب تبیین کنیم تا این نسل بتواند با تکیه بر این دستاوردها، از کارنامه انقلاب اسلامی دفاع کند.

خبر جدید  مذاکره با آمریکا توطئه‌ای شوم/تعزیرات دنبال آفتابه دزدها نباشد

وی با اشاره به اینکه آسیب‌شناسی اشکالات احتمالی باید به‌عنوان یکی از اولویت‌های امروز در راستای تبیین دستاوردهای انقلاب باشد، تصریح کرد: بی‌تردید همین دهه فجر بهترین فرصت برای آسیب‌شناسی این اشکالات بوده و می‌توان به واسطه رفع این اشکالات، دستاوردهای انقلاب را به درستی به نسل امروز تبیین کرد.

معاون رییس صداوسیما با بیان اینکه اروپایی‌ها برخلاف ادعاهایی که درخصوص آزادی بیان ابراز می‌کنند، در گذشته ۲۷ بار صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را تحریم کردند، ادامه داد: این تحریم‌ها به اتمام نرسیده و امروز در اشکال مختلف توسط آمریکا و در قالب برنامه‌های جدید مطرح می‌شود.

خبر جدید  شهدا در همه عرصه های زندگی الگو هستند

دارابی در ادامه با اشاره به اینکه تحریم‌های دشمن تا به امروز که چهار دهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی به لطف مجاهدت‌های شهدا و ایثارگران می‌گذرد، تاثیرگذار نبوده است، اظهار کرد: جنگ تحمیلی هشت ساله به دشمن فهماند که این اقدامات نمی‌تواند به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ضربه وارد کند، به همین خاطر دست به دامن تحریم‌ در حوزه‌های مختلف شد.

خبر جدید  زکات راه‌کاری اثرگذار برای رفع فاصله‌های طبقاتی در جامعه است

معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما با بیان اینکه فعالیت ۲۵۰ شبکه ماهواره‌ای حاکی از آن است که دشمن هیچ‌گاه دست از دشمنی خود برخواهد داشت، خاطرنشان کرد: هدف اصلی دشمن، نسل جوان است و بی‌تردید این شبکه‌ها به دنبال ایجاد ضعف در اعتقاد و باورهای جوانان دارند.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد