20:19:04 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
صدور مجوز سه نشریه جدید
سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان: مجوز سه نشریه جدید صادر شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان،  سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از صدور مجوز یک هفته‌نامه، یک دوهفته‌نامه و یک ماهنامه استانی خبر داد و گفت: طبق نظر اعضای این هیئت، با انتشار هفته‌نامه استانی “عصر ماهنشان” به […]

سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان: مجوز سه نشریه جدید صادر شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان،  سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از صدور مجوز یک هفته‌نامه، یک دوهفته‌نامه و یک ماهنامه استانی خبر داد و گفت: طبق نظر اعضای این هیئت، با انتشار هفته‌نامه استانی “عصر ماهنشان” به صاحب‌امتیازی و مدیرمسئولی محمد رحیم ساریجلو راد موافقت شد.

خبر جدید  توطئه های آمریکا با هوشیاری مردم همیشه در صحنه خنثی می شود

ناصر مقدم فزود: همچنین به دوهفته‌نامه استانی “ماندگار زنجان” به صاحب‌امتیازی و مدیرمسئولی سودابه باقری مجوز انتشار داده شد.

وی همچنین خبر از صدر مجوز ماهنامه استانی “شهر قشنگ” به مدیرمسئولی و صاحب امتیازی نوید ورقائی داده و اظهار داشت: یکی از افتخارات دولت تدبیر و امید، کاهش صف انتظار برای صدور مجوز نشریات و پایگاه خبری است و به درخواست‌ها در کمترین زمان پاسخ داده می‌شود.

خبر جدید  دانش آموزان در کنار علم و دانش، معنویت را در خود تقویت کنند

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان تصریح کرد: دی‌ماه گذشته نیز دوفصلنامه سراسری” چاغداش ادبیات ” به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی رحمت خداکرمی و دوفصلنامه سراسری ” پژوهش‌های معماری و محیط ” به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی مریم کلامی در استان زنجان مجوز انتشار گرفت.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد