10:38:48 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
صدور کارت ورود به جلسه آزمون سراسری قرآن آغاز شد
گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان از آغاز صدور کارت ورود به جلسه آزمون سراسری حفظ ومفاهیم قرآن کریم خبر داد. حجت‌الاسلام جعفر جنتی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان اظهار کرد: دریافت کارت ورود به جلسه بزرگترین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن […]
صدور کارت ورود به جلسه آزمون سراسری قرآن آغاز شد

گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان از آغاز صدور کارت ورود به جلسه آزمون سراسری حفظ ومفاهیم قرآن کریم خبر داد.

حجت‌الاسلام جعفر جنتی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان در گفت‌وگو با ایکنا از زنجان اظهار کرد: دریافت کارت ورود به جلسه بزرگترین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم از ۳۰ بهمن‌ماه آغاز شد و تا روز برگزاری آزمون ادامه خواهد داشت.
وی با اشاره به اینکه ثبت‌نام کنندگان در این آزمون می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی www.quranedu.ir نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند، افزود: شرکت‌کنندگان در آزمون کتبی از روز ۳۰ بهمن‌ماه و شرکت‌کنندگان در آزمون شفاهی شامل افراد زیر ۱۳ سال نیز از روز ششم اسفندماه می‌توانند با مراجعه این سایت نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود  که نشانی حوزه آزمون هم درج شده، اقدام کنند.
حجت‌الاسلام جنتی تاکید کرد: مربیان و مدیران موسسات برای سهولت کار می‌توانند کارت قرآن‌آموزان ثبت‌نامی خود را از طریق صفحه کاربری خود و به‌صورت گروهی دریافت کنند.
وی با اشاره به رشته‌های این آزمون افزود: آزمون سراسری امسال در چهار رشته اصلی حفظ قرآن کریم شامل ۱۵ زیرمجموعه حفظ جزء ۳۰، جزء اول، حفظ سه جزء، حفظ پنج جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۱۵ جزء، حفظ ۲۰ جزء، حفظ ۲۵ جزء و کل قرآن کریم، حفظ سوره‌های منتخب، حفظ موضوعی ۱، ۲ و ۳، ترجمه و مفاهیم قرآن کریم شامل سه رشته مفاهیم قرآن ۱ و ۲ و تدبر در قرآن، معارف اهل بیت(ع) شامل چهار رشته مفاهیم نهج‌البلاغه ۱ و ۲، مفاهیم صحیفه سجادیه، مفاهیم خطبه فدکیه و انس با قرآن کریم شامل یک رشته درک معنا و تدبر در قرآن برگزار می‌شود و در مجموع شرکت‌کنندگان در بیست و سه رشته با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
مدیرکل اوقاف با بیان اینکه آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم امسال به‌صورت مشترک توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان اوقاف و امور خیریه و با حضور ۳۷۰۰ نفر در استان زنجان ۱۰ اسفندماه برگزار خواهد شد، تاکید کرد: فهرست نهایی شهرستان‌هایی که دارای حوزه برگزاری آزمون هستند همزمان با تاریخ صدور کارت ورود به جلسه آزمون بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی قابل مشاهده خواهد بود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد