11:26:56 - شنبه 17 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ضرورت آشنایی ذهن طراحان با ارزش‌های هنری و کاربردی صنایع‌دستی
مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان زنجان بر ضرورت آشنا کردن ذهن طراحان با ارزش‌های هنری و کاربردی صنایع‌دستی تاکید کرد. به گزارش ایسنا، یحیی رحمتی در آیین اختتامیه سومین نشست تخصصی و مسابقه ملی طراحی صنعتی در صنایع‌دستی، اظهار کرد: بر اساس رایزنی صورت گرفته با مدیرکل آموزش و پرورش و حمایت از تولید […]
ضرورت آشنایی ذهن طراحان با ارزش‌های هنری و کاربردی صنایع‌دستی

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان زنجان بر ضرورت آشنا کردن ذهن طراحان با ارزش‌های هنری و کاربردی صنایع‌دستی تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، یحیی رحمتی در آیین اختتامیه سومین نشست تخصصی و مسابقه ملی طراحی صنعتی در صنایع‌دستی، اظهار کرد: بر اساس رایزنی صورت گرفته با مدیرکل آموزش و پرورش و حمایت از تولید سازمان میراث‌فرهنگی کشور، نشست تخصصی و مسابقه ملی طراحی صنعتی در صنایع‌دستی به صورت فصلی در مناطق مختلف کشور برگزار می‌شود تا از توانایی طراحان برای توسعه صنایع‌دستی استفاده شود.

وی تصریح کرد: این نشست نه تنها می‌تواند منجر به تولید محصولات جدید در بازار شود، بلکه می‌تواند دغدغه ما را که توسعه بازار هدف و تطبیق نیازهای جدید با بازار هدف است، برطرف کند.

خبر جدید  خانه تکانی زنجانی‌ها با شعار مصرف بهینه آب

این مسئول ادامه داد: نشست تخصصی و مسابقه ملی طراحی صنعتی در صنایع‌دستی می‌تواند ذهن طراحان را با ارزش‌های هنری و کاربردی صنایع‌دستی آشنا کند که این خود در سمت و سودهی به ذهنیت طراحان ایرانی برای مدد جستن از توانایی‌ها و داشته‌های نقوش و فرم‌های سنتی در این حوزه کمک می‌کند.

خبر جدید  دزدان میراث فرهنگی به کاهدان زدند

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان زنجان، ادامه داد: ما مصر به ادامه برپایی این نشست و مسابقه ملی هستیم و در واقع نشست تخصصی و مسابقه ملی طراحی صنعتی در صنایع‌دستی، تنها مسابقه‌ای است که در حوزه طراحی صنعتی به صورت مستمر در کشور برگزار می‌شود.

رحمتی با اظهار رضایت از طرح‌های ارائه شده در این دوره از مسابقه، خاطرنشان کرد: ایده‌های خوبی در طرح‌ها به چشم می‌خورد و آثار به مراتب نسبت به سال‌های گذشته در حال پیشرفت است که امیدوارم بتوانیم از این تجربیات برای ارتقای کیفی مسابقات در سال‌های آتی بهره‌مند شویم. همچنین این اداره‌کل از پروژه‌هایی که با موضوعیت صنایع‌دستی زنجان انجام شده باشد، حمایت کرده و در اجرایی کردن آن‌ها اساتید و دانشجویان را یاری خواهد کرد.

خبر جدید  زنجان جزو استان‌های برتر در تحقق بودجه است

به گزارش ایسنا، در پایان این رویداد، پروانه رضاخانی و فرزانه پاک‌نژاد از دانشگاه علم و صنعت به‌عنوان برگزیده اول، سینا حسنلو و آرین داوودیان از دانشگاه تهران به‌عنوان برگزیده دوم و مریم ملکی به‌عنوان شرکت‌کننده مستقل، برگزیده سوم شناخته شدند.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد