9:28:47 - دوشنبه 19 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ضرورت اتخاذ تصمیم موثر در زمینه عدم پرداخت تسهیلات بانک ها به طرح های اشتغال فراگیر
با انعکاس مشکلات و عدم فعالیت جدی بانک های استان در پرداخت تسهیلات طرح های اشتغال فراگیر و بررسی مشکلات شبکه بانکی در پرداخت تسهیلات این حوزه می توان تصمیمات موثری در این زمینه اتخاذ کرد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، استاندار زنجان در جلسه شورای هماهنگی بانک های استان، با اشاره به اینکه […]

با انعکاس مشکلات و عدم فعالیت جدی بانک های استان در پرداخت تسهیلات طرح های اشتغال فراگیر و بررسی مشکلات شبکه بانکی در پرداخت تسهیلات این حوزه می توان تصمیمات موثری در این زمینه اتخاذ کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، استاندار زنجان در جلسه شورای هماهنگی بانک های استان، با اشاره به اینکه گزارش اقدامات تک‌تک بانک ها به مردم ارائه خواهد شد، گفت: باید با پیگیری های مستمر مدیران حوزه اقتصادی استانداری زنجان و با همکاری جدی سیستم بانکی استان کارنامه درخشانی از فعالیت بانک های استان در پرداخت تسهیلات به مردم ارائه شود.

اسداله درویش امیری افزود: در پایان سال گزارشی از میزان مشارکت و همکاری تک تک بانک های استان در پرداخت تسهیلات طرح های مختلف رونق اقتصادی استان به مردم ارائه خواهد شد.

خبر جدید  ساخت 30 هزار واحد مسکونی اقشار کم‌درآمد در کشور

وی اظهار داشت: عدم همکاری جدی برخی از بانکهای عامل در استان زنجان سبب شده است تا روند پرداخت تسهیلات به کندی صورت گیرد، اگرچه در سراسر کشور در حوزه پرداخت تسهیلات به ویژه در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی مشکلاتی وجود دارد ولی انتظار می رود با فراهم نمودن زمینه پذیرش و اجرای طرح ها، در استان زنجان کارها با سرعت بیشتری پیگیری شود.

استاندار زنجان تصریح کرد: استانداری به عنوان دستگاه ناظر باید پیگیری های مستمر لازم را در اجرای طرح رونق اقتصادی و رفع مشکلات این بخش انجام دهد.

خبر جدید  فرهنگ و سبک زندگی فاطمی مختص همه اقشار جامعه می باشد

اسداله درویش امیری با اشاره به اینکه ارائه گزارشی از عملکرد بانکهای استان در حوزه طرح های بازسازی و نوسازی مسکن روستایی ضروری است، افزود: باید پیش از وقوع حوادث و بلایای طبیعی که موجب تخریب منازل مسکونی و ایجاد خسارت های سنگین و جبران ناپذیر می شود، نسبت به اجرای طرح های بازسازی و نوسازی به ویژه در مناطق روستایی اقدامات لازم صورت گیرد.

وی اظهار داشت: با انعکاس مشکلات و عدم فعالیت جدی بانک های استان در پرداخت تسهیلات طرح های اشتغال فراگیر  و بررسی مشکلات شبکه بانکی در پرداخت تسهیلات این حوزه می توان تصمیمات موثری در این زمینه اتخاذ کرد.

خبر جدید  پیروزی انقلاب اسلامی نقطه عطف در تاریخ کشور می باشد

استاندار زنجان گفت: در جلسات اخیر استانداران که با حضور ریاست محترم جمهوری، وزرا و مدیران عامل بانک ها در تهران برگزار شد، مشکلات سیستم بانکی مورد بررسی قرار گرفت.

اسداله درویش امیری افزود:ضروری است با حضور بخش های متولی دریافت تسهیلات تکلیفی و فرمانداران، سهم هر دستگاه و هر شهرستان از اعتبارات حوزه های مختلف مشخص شود و میزان همکاری هریک از بانک های استان مورد بررسی قرار گیرد.

 

 

 

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد