15:38:28 - دوشنبه 26 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ضرورت تجهیز خانه‌های بهداشت روستایی در خرم‌دره زنجان
بخشدار مرکزی خرم‌دره گفت: برای رفع بخشی از نیازهای بهداشت و درمان روستائیان باید تجهیز اولیه خانه‌های بهداشت در دستور کار قرار گیرد. به گزارش ایسنا، مصطفی ثنایی در جلسه بررسی مشکلات روستاهای شهرستان خرم‌دره با اشاره به نقش موثر دهیاران و شوراها در روستاها، تصریح کرد: دهیاران و شوراها باید اهتمام جدی به حل […]
ضرورت تجهیز خانه‌های بهداشت روستایی در خرم‌دره زنجان

بخشدار مرکزی خرم‌دره گفت: برای رفع بخشی از نیازهای بهداشت و درمان روستائیان باید تجهیز اولیه خانه‌های بهداشت در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش ایسنا، مصطفی ثنایی در جلسه بررسی مشکلات روستاهای شهرستان خرم‌دره با اشاره به نقش موثر دهیاران و شوراها در روستاها، تصریح کرد: دهیاران و شوراها باید اهتمام جدی به حل مسائل و مشکلات داخل روستاها داشته باشند تا شاهد نارضایتی اهالی نباشیم.

خبر جدید  ارائه طرح‌های ابتکاری از ویژگی‌های مدیر لایق است

وی با تاکید بر اینکه نظارت بر خانه‌های بهداشت روستایی ضعیف است، عنوان کرد: برای رفع بخشی از نیازهای بهداشت و درمان روستائیان باید تجهیز اولیه خانه‌های بهداشت در دستور کار قرار گیرد.

این مسئول با تاکید بر اینکه بازبینی در طرح‌های هادی روستایی باید با همکاری دهیاران صورت گیرد، اظهار کرد: بر عقب‌نشینی ساختمان‌ها در روستاها باید نظارت شود و هماهنگی لازم وجود داشته باشد تا مشکلی در ساخت و ساز در چهره روستاها وجود نداشته باشد.

خبر جدید  تاکید بر استفاده از تهدید ها برای رسیدن به فرصت ها

در ادامه این جلسه نیز معاون فرماندار خرم‌دره با تاکید بر ضرورت همکاری اهالی با دهیارن و شوراهای اسلامی در روستاها با اشاره به تسهیلات اشتغال‌زایی دولت تدبیر و امید در روستاها، تصریح کرد: با توجه به بحران آب موجود در کشور در آینده ممکن است کشاورزی با مشکل و محدودیت مواجه شود که با استفاده از این تسهیلات می‌توان شغل‌های دیگری را جایگزین کشاورزی در آینده کرد.
انتهای پیام

خبر جدید  ۸۵ درصد جرائم فضای مجازی در استان زنجان کشف‌شده است

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب