11:50:54 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
طرح سئوال از رئیس جمهور فرهنگ پاسخگویی در کشور نهادینه می‌شود
طرح سئوال از رئیس جمهور فرهنگ پاسخگویی در کشور نهادینه می‌شود و با توجه به اینکه رئیس جمهور منشور حقوق شهروندی را ابلاغ کرده است یکی از مهم‌ترین حقوق شهروندی پاسخگویی مسئولان و رئیس جمهور به مردم و نمایندگان مردم است.   به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، نماینده مردم زنجان در مجلس با بیان […]
طرح سئوال از رئیس جمهور فرهنگ پاسخگویی در کشور نهادینه می‌شود

طرح سئوال از رئیس جمهور فرهنگ پاسخگویی در کشور نهادینه می‌شود و با توجه به اینکه رئیس جمهور منشور حقوق شهروندی را ابلاغ کرده است یکی از مهم‌ترین حقوق شهروندی پاسخگویی مسئولان و رئیس جمهور به مردم و نمایندگان مردم است.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، نماینده مردم زنجان در مجلس با بیان اینکه محور سئوال از رئیس جمهوری نحوه عملکرد موسسات مالی اعتباری و چگونگی رسیدگی به اعتراض مالباختگان است، گفت: پافشاری نمایندگان به منظور احقاق حق این مالباختگان به موسسات مالی و اعتباری است و با وجود برخی تلاش‌های صورت گرفته برای از نصاب افتادن سوال، اما نمایندگان از خواسته خود کوتاه نیامدند و بالاخره طرح سوال از رئیس جمهور به کمیسیون مربوطه یعنی کمیسیون اقتصادی مجلس ارجاع شد.

خبر جدید  یک کشته درسانحه رانندگی محور ابهر – تاکستان

علی وقف‌چی افزود: از سوی دیگر با طرح سئوال از رئیس جمهور فرهنگ پاسخگویی در کشور نهادینه می‌شود و با توجه به اینکه رئیس جمهور منشور حقوق شهروندی را ابلاغ کرده است یکی از مهم‌ترین حقوق شهروندی پاسخگویی مسئولان و رئیس جمهور به مردم و نمایندگان مردم است.

وی با تأکید بر اینکه قطعا سئوال از رئیس جمهور امید ایجاد خواهد کرد که مجلس پیگیر مسائل و مشکلات مردم است، اظهار داشت: علاوه بر این با گزارش رئیس جمهور مردم اعتماد عمومی به دولت بیش از پیش خواهند شد.

خبر جدید  برگزاری جشن با شکوه میلاد کوثر و روز زن در صائین قلعه

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس تصریح کرد: بنا بر آیین نامه داخلی مجلس نماینده رئیس جمهور برای پاسخگویی به نمایندگان در کمیسیون اقتصادی مجلس حاضر خواهد شد و به سئوال مربوطه پاسخ خواهد داد که در صورت قانع نشدن نمایندگان رئیس جمهور باید ظرف یک ماه در صحن علنی مجلس حاضر شود./

خبر جدید  صفحه اول روزنامه های استان زنجان ۶ خرداد

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد