11:10:09 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
طرح کتابخانه‌گردی در زنجان اجرا می‌شود
گروه فرهنگی- مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان از اجرای طرح کتابخانه‌گردی در ۱۷ اسفندماه و همزمان با سراسر کشور در استان خبر داد. به گزارش ایکنا از زنجان به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان، امیرعلی نیک‌بخش، مدیرکل کتایخانه‌های عمومی استان زنجان در جلسه شورای اداری اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان […]
طرح کتابخانه‌گردی در زنجان اجرا می‌شود

گروه فرهنگی- مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان از اجرای طرح کتابخانه‌گردی در ۱۷ اسفندماه و همزمان با سراسر کشور در استان خبر داد.

به گزارش ایکنا از زنجان به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان، امیرعلی نیک‌بخش، مدیرکل کتایخانه‌های عمومی استان زنجان در جلسه شورای اداری اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان ضمن تبریک پیشاپیش ولادت باسعادت حضرت زهرا(س) و سالروز تاسیس نهادکتابخانه‌های عمومی کشور، با اشاره به موضوع کتابخانه‌گردی ۱۷ اسفند تصریح کرد: امسال برای اولین بار روز پنجشنبه ۱۷ اسفندماه، مصادف با شب میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و سالروز تاسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور طرح کتابخانه‌گردی همزمان با سراسر کشور در ۱۲ کتابخانه عمومی استان نیز اجرا می‌شود.
نیک‌بخش از کتابخانه‌های عمومی احمد مهدوی و سید افضل موسوی شهرستان زنجان، علامه طباطبایی شهرستان ابهر، کوثر شهرستان خرمدره، شهید رجایی شهرستان ماهنشان، مولوی شهرستان ایجرود، فجر شهرستان خدابنده، ولیعصر شهرستان سلطانیه، شهید بهشتی شهرستان طارم به عنوان کتابخانه‌های مورد نظر استان زنجان برای طرح کتابخانه‌گردی نام برد.
وی افزود: در این طرح مدیران استان و شهرستان، ائمه جمعه و جماعت، استانداران، فرمانداران، شهرداران، بخشداران، دهیاران، اعضای شورای شهر و روستا، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، اعضای انجمن‌های کتابخانه‌های عمومی استان‌ها و شهرستان‌ها و گروه‌های مرجع و نخبگان، خیرین، اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه، ورزشکاران و عموم مردم با حضور در کتابخانه‌های عمومی مورد نظر با خدمات کتابخانه‌ها آشنا شده و همان روز طرح عضویت رایگان مراجعین و بازدیدکنندگان محترم نیز در کتابخانه‌های مشخص شده استان اجرا خواهد شد.
نیک‌بخش در ادامه اظهار کرد: طرح کتابخانه‌گردی با هدف آشنایی مسئولین و عموم مردم با خدمات و فعالیت‌های کتابخانه‌های عمومی اجرا می‌شود.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان تصریح کرد: امیدواریم با تلاش و همت کارشناسان، روسای شهرستان‌ها و مسئولین و کتابداران کتابخانه‌های عمومی، این طرح بتواند حرکت موثری در راستای ارتقاء فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و شناسایی و اطلاع‌رسانی خدمات و فعالیت‌های کتابخانه‌ها باشد.
نیک‌بخش در ادامه به برگزاری هشتمین جشنواره اهدای کتاب و اهدای دانایی در اسفند ماه سالجاری در کتابخانه‌های عمومی استان اشاره کرد و گفت: در راستای ترویج سنت حسنه اهدای کتاب در بین عموم مردم و نیز ارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی طرح اهدای کتاب و اهدای دانایی اسفند ماه در کتابخانه‌های عمومی استان زنجان اجرا می شود لذا عموم مردم استان می‌توانند با حضور در کتابخانه ها و با اهدای کتاب، گام موثری در ترویج فرهنگ اهدای کتاب و ارتقای فرهنگ کتابخوانی بردارند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب