17:02:26 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
طولانی شدن اجرای پروژه‌ها برازنده زنجان نیست
به گزارش خبرنگار مهر، سید بیوک موسوی ظهر شنبه در مراسم افتتاح پروژه‌های شهرداری زنجان در محل موزه کارخانه کبریت شهر زنجان، افزود: ارتباط دو سویه بین دستگاه‌ها بسیار مهم است و ما نیاز داریم که بیشتر از گذشته در کنار هم باشیم و مشکلات را به هم گوشزد کنیم. وی اظهار کرد: شهر یک […]
طولانی شدن اجرای پروژه‌ها برازنده زنجان نیست

به گزارش خبرنگار مهر، سید بیوک موسوی ظهر شنبه در مراسم افتتاح پروژه‌های شهرداری زنجان در محل موزه کارخانه کبریت شهر زنجان، افزود: ارتباط دو سویه بین دستگاه‌ها بسیار مهم است و ما نیاز داریم که بیشتر از گذشته در کنار هم باشیم و مشکلات را به هم گوشزد کنیم.

وی اظهار کرد: شهر یک سرمایه مشاعی است که همه شهروندان در آن سهیم هستند و  همه باید این را باور داشته باشیم که شهر متعلق به همه مردم است و شهرداری یک دستگاه اداری حاکمیتی نیست، بلکه شهرداری مانند یک شرکتی است.

خبر جدید  نیروی انتظامی نماد اقتدار در امنیت داخلی و مرزی است

موسوی ابراز کرد: شهرداری برای مدیریت هزینه کار نمی‌کند، بلکه یکی از وظایف آن توزیع ثروت است و  مهم‌ترین کار شهرداری تولید ثروت است.

وی افزود: تنها داشتن رشته مرتبط معماری برای اداره شهر کافی نیست و  شهرداری چون مسئولیت فراگیری دارد، حتماً باید کسی که انتخاب می‌شود، باید بخشی از جامعه‌شناسی و بازرگانی را بلد و به بخشی از اقتصاد شهر نیز وارد باشد و اینجاست که یک شهردار موفق خواهد شد.

خبر جدید  شرکت گاز استان قزوین در فصل سرما آماده خدمات رسانی است

موسوی تصریح کرد: سرمایه‌گذاری تنها با گفتاردرمانی انجام نمی‌شود و اینکه بگوییم سرمایه‌گذار بیاید، کافی نیست، چون وقتی ما ده‌ها مانع سر راه سرمایه‌گذار و صدور مجوز داریم، سرمایه‌گذار چگونه اعتماد کند و بیاید.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان یادآور شد: وظیفه همه ما کمک به شورا برای کار کردن درست و اصولی بوده و این به‌شرطی است که شورا کارکرده و داستان‌سرایی نکند.

خبر جدید  1300 متخصص فضای سایبری در زنجان تربیت می شوند

موسوی افزود: یکی از وظایف شهرداری تخلف زدایی با اتخاذ تصمیمات درست است و ما باید در این حوزه با وضع قوانین و مقررات عرفی و عقلانی تخلف زدایی کنیم.

وی ابراز کرد: طولانی شدن ساخت پروژه‌ها تبدیل به معضل و گاه ساخت لطیفه شده و اینها برازنده شهر نیست و با این کار آرامش روحی و روانی شهر به هم می‌ریزد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب