13:02:41 - شنبه 24 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عامل ۹۰ درصد ابتلا به سرطان، منشا بیرونی است
مدیرعامل انجمن خیریه مهرانه زنجان اظهار کرد: عامل ۹۰ درصد ابتلا به سرطان مربوط به منشا بیرونی است. به گزارش ایسنا، اصغر وثوق در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ۹۰ درصد عامل سرطان مربوط به عوامل بیرونی و مابقی ژنتیکی است، گفت: معتقدیم مهرانه به تنهایی نمی تواند بحث مربوط به مدیریت سرطان را عملیاتی […]
عامل ۹۰ درصد ابتلا به سرطان، منشا بیرونی است

مدیرعامل انجمن خیریه مهرانه زنجان اظهار کرد: عامل ۹۰ درصد ابتلا به سرطان مربوط به منشا بیرونی است.

به گزارش ایسنا، اصغر وثوق در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ۹۰ درصد عامل سرطان مربوط به عوامل بیرونی و مابقی ژنتیکی است، گفت: معتقدیم مهرانه به تنهایی نمی تواند بحث مربوط به مدیریت سرطان را عملیاتی کند در نتیجه ضروری است در این بین دستگاه‌ها و سازمان‌های اجرایی ذیربط فعال در حوزه سلامت و محیط زیست نقش مهمی را ایفا کنند.

وی ادامه داد: حمایت از مبتلایان به سرطان در حوزه دارو درمان از اولویت‌های اساسی و اصلی مهرانه است و عدم توجه به تکریم بیمار با وجود ارائه خدمات رایگان و بشردوستانه به وی هیچ ارزشی ندارد، چرا که اصل خدمت بشردوستانه این مجموعه به مبتلایان به سرطان، تکریم ارباب رجوع است.

خبر جدید  الهه قلی فلاح، پرچمدار کاروان کشورمان در بازی های پارالمپیک زمستانی

وثوق بر لزوم بهره‌گیری از توانمندی بانوان برای شتاب بخشی به اهداف و رسالت‌های مهرانه تاکید کرد و با بیان اینکه «سرطان» دومین عامل مرگ و میر در استان زنجان به شمار می‌رود، تصریح کرد: بر اساس مستندات موجود در مهرانه، زنجان از نظر شتاب ابتلا به سرطان در خط مستقیم قرار دارد.

خبر جدید  خاطرات قجری خاندان اسماعیلی به موزه زنجان اهداء شد

مدیرعامل مهرانه با عنوان زنجان بعد از پایتخت شور و شعور حسینی به شهر کریمان معروف است که قطعا وجود خیریه‌ها و سمن‌ها در استان از جمله مهرانه در این نامگذاری بی‌تاثیر نبوده است به برنامه‌ریزی‌های مهرانه در حوزه پیشگیری و تاکید بر چهار آیتم مهم از جمله «ورزش، تشکیل کارگاه‌ها و کلاس‌های پیشگیری از سرطان سینه، عدم استعمال سیگار و دخانیات، ترویج تولید، توزیع و مصرف محصولات سالم»، افزود: این آیتم‌ها از سوی کارشناسان و متخصص به مهرانه ارائه شده است.

خبر جدید  پیروزی انقلاب اسلامی نقطه عطف در تاریخ کشور می باشد

وی با بیان اینکه ۹۰ درصد عامل سرطان مربوط به عوامل بیرونی و مابقی ژنتیکی است، تصریح کرد: معتقدیم مهرانه به تنهایی نمی‌تواند بحث مربوط به مدیریت سرطان را عملیاتی کند و ضروری است در این بین دستگاه‌ها و سازمان‌های اجرایی ذی‌ربط فعال در حوزه سلامت و محیط زیست نقش مهمی را ایفا می‌کند.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد