9:26:22 - پنج‌شنبه 28 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عرضه مستقیم تخم مرغ با هدف تعدیل قیمت ها در استان زنجان
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان، افزایش قیمت اخیر تخم مرغ در استان زنجان ناشی از افزایش سطح عمومی قیمت ها در کشور بوده است. شعار سال: عبدالله جعفری با اشاره به اندکی کاهش عرضه تخم مرغ به دلایل بهداشتی در سطح کشور تصریح کرد: صرفا کاهش عرضه عامل افزایش قیمت این فرآورده نبوده […]
عرضه مستقیم تخم مرغ با هدف تعدیل قیمت ها در استان زنجان

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان، افزایش قیمت اخیر تخم مرغ در استان زنجان ناشی از افزایش سطح عمومی قیمت ها در کشور بوده است.

شعار سال: عبدالله جعفری با اشاره به اندکی کاهش عرضه تخم مرغ به دلایل بهداشتی در سطح کشور تصریح کرد: صرفا کاهش عرضه عامل افزایش قیمت این فرآورده نبوده و عمده دلیل آن افزایش نامتناسب قیمت ها ناشی از سودجویی برخی افراد در بازار به بهانه کاهش عرضه بوده است به طوری که شاهد تفاوت قیمت تا یک هزار و ۵۰۰ تومان در مبادی خرده فروشی استان بوده‌ایم.

وی عنوان کرد: به منظور حمایت از مصرف کنندگان با پیشنهاد وزارت جهاد کشاورزی، کاهش تعرفه واردات تخم مرغ از ۵۵ درصد به ۵ درصد به تصویب هیئت دولت رسیده تا با واردات این فرآورده به تنظیم بازار و تعدیل قیمت ها کمک شود.

خبر جدید  قرارداد طرح‌های پژوهشی به ارزش ۱.۷ میلیارد تومان با دانشگاه زنجان منعقد شد

جعفری با بیان اینکه کاهش تعرفه واردات تخم مرغ ۲ دی ماه در هیئت دولت مصوب شده است، خاطرنشان کرد: در این راستا تا پایان سال جاری فرصت ثبت سفارش برای تجار وجود دارد و تا پایان فروردین ماه نیز تخم مرغ وارداتی مهلت ترخیص از گمرک دارد.

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان افزود: همچنین به منظور شفاف سازی و عادلانه کردن قیمت ها در بازار استان زنجان در دهمین جلسه کمیته تنظیم بازار محصولات کشاورزی استان مقرر شد اتاق اصناف با انتخاب و معرفی تعدادی عامل معتمد با اولویت فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای و تعاونی مصرف ادارات به اتحادیه تولید کنندگان مرغ و تخم مرغ و تعاونی مرغ داران مرغ تخم گذار نسبت به توزیع عادلانه تخم مرغ در سطح بازار اقدام شود.

خبر جدید  ساماندهی مزارهای شهدای زنجان امسال به پایان می‌رسد

وی بیان داشت: در کمیته تنظیم بازار محصولات کشاورزی استان قیمت نهایی عرضه تخم مرغ در فرآیند فوق، با شانه ۷ هزار و ۵۰۰ تومان و بدون شانه ۷ هزار و ۷۰۰ تومان پیشنهاد شده و مقرر شد پس از آن به تناسب افزایش و کاهش در نرخ بازار، این قیمت ها نیز مورد بازنگری قرار گیرد.

خبر جدید  زنجان در جمع 10 استان برتر درحوزه تولید گندم

جعفری عنوان کرد: در حال حاضر قیمت هر کیلوگرم تخم مرغ در خرده فروشی های استان ۸ هزار و ۲۰۰ تومان بوده و قیمت های بالاتر از این گران فروشی است.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری کار ایران ، تاریخ انتشار ۶دی ۹۶، کدمطلب:۵۷۵۵۲۱، www.ilna.ir

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد