14:08:26 - سه‌شنبه 13 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
علی رغم نبود امکانات استعدادیابی بسیار خوبی در هیئت انجام گرفته است
علی رغم نبود امکانات استعدادیابی بسیار خوبی در هیئت انجام گرفته است، سعی می کنیم با استفاده از آورده های ماده ۸۸ سالن وزنه برداری را تجهیز کنیم. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان در مجمع انتخاباتی هیئت وزنه برداری استان زنجان گفت:  دستیابی و استفاده حداکثری از […]
علی رغم نبود امکانات استعدادیابی بسیار خوبی در هیئت انجام گرفته است

علی رغم نبود امکانات استعدادیابی بسیار خوبی در هیئت انجام گرفته است، سعی می کنیم با استفاده از آورده های ماده ۸۸ سالن وزنه برداری را تجهیز کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان در مجمع انتخاباتی هیئت وزنه برداری استان زنجان گفت:  دستیابی و استفاده حداکثری از علم روز، استعدادیابی و تعامل جدی با آموزش و پرورش باید در اولویت کارهای هیئت قرار گیرد.

خبر جدید  برداشت ارقام روغنی زیتون از اواخر مهر

خلیلی چچکی افزود: توجه و تمرکز بر ارتقای بیش از پیش شهرستان ها و استفاده از پتانسیل عظیم جوانان شهرستانی باید به طور جدی در دستور کار هیئت باشد و تمام امکانات متمرکز در مرکز استان نباشد.

وی اظهار داشت: علی رغم نبود امکانات استعدادیابی بسیار خوبی در هیئت انجام گرفته است،سعی می کنیم با استفاده از آورده های ماده ۸۸ سالن وزنه برداری را تجهیز کنیم.

خبر جدید  برگزاری جلسه مشترک استانی اداره کل اوقاف و امور خیریه با منابع طبیعی و آبخیزداری استان

مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان تصریح کرد: خیرین ورزشی در بخش زیر ساخت ها یار و یاور ورزش باشند، در امورات جاری، اداره کل می تواندحامی هیئت ها باشد، جهت زیرساخت ها از اعتبارات استانی نیز بهره خواهیم گرفت.

خلیلی چچکی افزود: ورزش بانوان از پتانسیل بسیار خوبی برخوردار است و باید توجه بیشتری در این عرصه صورت گیرد.

خبر جدید  دو ایستگاه آتش‌نشانی جدید احداث خواهیم کرد

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد