11:04:43 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
علی مرادی: حفظ سرمایه‌های وزنه‌برداری مهم‌تر از کشف آن‌ها است
رئیس فدراسیون وزنه‌برداری استان زنجان تاکید کرد: حفظ سرمایه‌های این رشته مهم‌تر از کشف این سرمایه‌ها است. به گزارش ایسنا، علی مرادی در مجمع انتخابات هیئت وزنه‌برداری استان زنجان که با حضور اعضای مجمع و در سالن کنفرانس اداره‌کل ورزش و جوانان استان برگزار شد، با تاکید بر اینکه حفظ سرمایه‌های این رشته مهم‌تر از […]
علی مرادی: حفظ سرمایه‌های وزنه‌برداری مهم‌تر از کشف آن‌ها است

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری استان زنجان تاکید کرد: حفظ سرمایه‌های این رشته مهم‌تر از کشف این سرمایه‌ها است.

به گزارش ایسنا، علی مرادی در مجمع انتخابات هیئت وزنه‌برداری استان زنجان که با حضور اعضای مجمع و در سالن کنفرانس اداره‌کل ورزش و جوانان استان برگزار شد، با تاکید بر اینکه حفظ سرمایه‌های این رشته مهم‌تر از کشف آن‌ها است، افزود: یکی از شعارهای فدراسیون، «ورزش پاک» است که تا به امروز نیز در راستای اهتمام به این شعار، در بحث دوپینگ به جد ورود پیدا کرده است.

وی با اشاره به اینکه بحث مشکلات و دغدغه‌های مالی، یکی از جدی‌ترین مطالبات هیئت‌ها در استان‌ها است، ادامه داد: با توجه به شرایطی که فدراسیون از این حیث دارد، نمی‌توان همه انتظارات را برآورده کرد، به همین خاطر معتقدیم استان‌ها خود باید در این زمینه ورود پیدا کرده و با انجام مکاتباتی، راه را برای توسعه این رشته که تا به امروز افتخارات زیادی را برای ورزش ایران اسلامی کسب کرده است، هموار کنیم.

خبر جدید  انباشت خودرو در شرکت ایران خودروی تبریز

این مسئول با یادآوری اینکه حضور بانوان در این عرصه را مغتنم شمرده و به عینه دیدیم که زنجان جزو استان‌هایی است که در این زمینه پیشتاز بوده است، افزود: یکی از مهم‌ترین دغدغه‌هایی که فدراسیون در برهه کنونی با آن مواجه است، بحث کنار گذاشته شدن رشته وزنه‌برداری از برنامه‌های توسعه ورزش مدارس است که این قضیه به اعتقاد ما برخوردی دوگانه و تبعیض‌آمیز بوده است.

خبر جدید  مردم بحران آب را جدی نمی گیرند

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری در ادامه با اشاره به اینکه تا به امروز ۷۳ درصد از بودجه این فدراسیون از محل اعتبارات در نظر گرفته شده از سوی وزارتخانه و نیز ۳۸ درصد از بودجه مصوب کمیته ملی المپیک محقق شده است، خاطرنشان کرد: بحث حمایت‌های مالی یکی از دغدغه‌هایی است که امیدواریم با مدیریت در سطح استان‌ها بتوانیم موفقیت‌های وزنه‌برداری را به‌عنوان رشته‌ای که مردم دوست دارند ورزشکاران آن را در بلندترین سکوهای افتخار دنیا ببینند، تداوم بخشیم.

خبر جدید  فیلم/ تجلیل از «اکبر قنبری» حافظ کل قرآن در نماز جمعه تبریز

علی خلیلی، مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان نیز در ادامه این مجمع با بیان اینکه منطقه شمال‌غرب کشور به‌یژه استان‌های آذری زبان در رشته وزنه‌برداری حرف‌های زیادی برای گفتن دارند، اظهار کرد: شهرستان‌ها در این رشته نیاز به حمایت دارند که در همین راستا امیدواریم بتوانیم نسبت به تجهیز سالن خدابنده و نیز احداث سالن وزنه‌برداری در ابهر اقدام کنیم.

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، سعید امیدی در پایان مجمع انتخاب هیئت وزنه‌برداری استان زنجان با کسب حداکثر آراء برای چهار سال آینده در سمت خود ابقاء شد.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد