11:16:17 - دوشنبه 19 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عکاس مهر برگزیده سوگواره ملی میعادگاه عاشورایی در زنجان شد
به گزارش خبرنگار مهر، شامگاه یکشنبه با برگزاری آیین اختتامیه سومین دوره سوگواره ملی میعادگاه عاشورایی دانشجویان در زنجان، نفرات برگزیده این دوره از سوگواره معرفی و تجلیل شدند. آیین اختتامیه سومین دوره سوگواره ملی میعادگاه عاشورایی دانشجویان به همت جهاددانشگاهی استان و به میزبانی سالن همایش حسینیه اعظم زنجان برگزار شد و نفرات برگزیده […]
عکاس مهر برگزیده سوگواره ملی میعادگاه عاشورایی در زنجان شد

به گزارش خبرنگار مهر، شامگاه یکشنبه با برگزاری آیین اختتامیه سومین دوره سوگواره ملی میعادگاه عاشورایی دانشجویان در زنجان، نفرات برگزیده این دوره از سوگواره معرفی و تجلیل شدند.

آیین اختتامیه سومین دوره سوگواره ملی میعادگاه عاشورایی دانشجویان به همت جهاددانشگاهی استان و به میزبانی سالن همایش حسینیه اعظم زنجان برگزار شد و نفرات برگزیده این سوگواره در بخش‌های مختلف معرفی و با حضور مسئولان کشوری و استانی تجلیل شدند.

سومین دوره سوگواره ملی میعادگاه عاشورایی دانشجویان در چهار بخش شعر، عکس، قطعه‌های صوتی (پادکست) و کلیپ‌های تصویری برگزار شد که در این دوره، ۳۱۶۱ اثر دانشجویی از ۲۸ استان و در مجموع از ۲۱۷ دانشگاه به دبیرخانه سوگواره ملی میعادگاه عاشورایی دانشجویان در زنجان ارسال شده بود که در آیین اختتامیه سومین دوره آن، ۲۲ برگزیده معرفی شدند.

خبر جدید  تصويب ۳۳ طرح اقتصادي در کارگروه تسهيل ورفع موانع توليد استان

در بخش قطعات صوتی (پادکست) سوگواره سوم، رضا سلیمانی از دانشگاه آزاد اسلامی قوچان عنوان نخست را از آن خود کرد، محمد براتی از دانشگاه علمی‌کاربردی بیرجند در جایگاه دوم ایستاد و رضا علیزاده از علمی‌کاربردی زنجان به همراه نرگس نیری از دانشکده فنی دخترانه سبزوار مشترکا عنوان سومی را به دست آوردند.

در بخش کلیپ‌های تصویری، مهدی شهربافی از دانشگاه پیام‌نور دلیجان رتبه اول را به دست آورد، مهدی الماسی عکاس خبرگزاری مهر در استان زنجان و محسن ذوالقدر از علمی‌کاربردی قزوین به‌طور مشترک مقام دومی را در این بخش از آن خود کردند و رضا عباسی مهرآبادی از دانشگاه آزاد ابرکوه به تنهایی در جایگاه سوم بخش کلیپ‌های تصویری ایستاد.

خبر جدید  اجرای دقیق و کامل طرح جامع و طرح تفصیلی شهرها ضروری است

برگزیدگان بخش عکس نیز در این مراسم معرفی شدند که طبق اعلام داوران، حسین برازنده از دانشگاه هنر، علی‌اصغر فیض‌الهی از علمی‌کاربردی فرهنگ و هنر تهران و امین ناصح‌تبار از دانشگاه دامغان هر سه به‌عنوان برگزیده این بخش معرفی و مرتضی امین‌الرعایایی از دانشگاه آزاد تهران مرکز به همراه پریسا بیات از دانشگاه آزاد زنجان شایسته تقدیر معرفی شدند.

در ادامه این مراسم و در بخش شعر مدافعان حرم، محمدجواد الهی‌پور از دانشگاه قم رتبه نخست را از آن خود کرد، سمانه خلف‌زاده از دانشگاه مفید و محمد وطن‌خواه از پردیس فرهنگیان سنندج هر دو به طور مشترک رتبه سوم را به دست آوردند و در این بخش حسین طاهری از دانشگاه پیام‌نور زنجان شایسته تقدیر شناخته شد.

خبر جدید  ثبت‌نام دوره پاییزه دارالقرآن زنجان انجام می‌شود

بخش شعر عاشورایی نیز آخرین بخش بود که در این مراسم برگزیدگان آن معرفی شدند که این بخش نفر اول نداشت و مریم کرباسی نجف‌آبادی از پیام نور مرکز نجف‌آباد رتبه دوم را به دست آورد، محمد زارعی از پیام‌نور مرکز دلیجان و علی سلیمانی از پیام‌نور مرکز تهران جنوب هر دو رتبه سوم مشترک را کسب کردند، حسن اسحاقی از دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات و میلاد حبیبی جوزانی از اصفهانی هر دو شایسته تقدیر شدند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد