8:42:25 - شنبه 24 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فاطمه زهرا(س) آینه تمام‌نمای پیامبر گرامی اسلام (ص) است
بی‌تردید تا به امروز هیچ قلمی نتوانسته است در توصیف حضرت زهرا (س) مطالبی بنویسد؛ چراکه فاطمه زهرا(س) را باید به معنای واقعی کلمه، آینه تمام‌نمای پیامبر گرامی اسلام (ص) دانست. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، ظهر جمعه در خطبه‌های نماز جمعه شهر زنجان، با تأکید بر اینکه صبر و مدارای نیروی انتظامی و […]
فاطمه زهرا(س) آینه تمام‌نمای پیامبر گرامی اسلام (ص) است

بی‌تردید تا به امروز هیچ قلمی نتوانسته است در توصیف حضرت زهرا (س) مطالبی بنویسد؛ چراکه فاطمه زهرا(س) را باید به معنای واقعی کلمه، آینه تمام‌نمای پیامبر گرامی اسلام (ص) دانست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، ظهر جمعه در خطبه‌های نماز جمعه شهر زنجان، با تأکید بر اینکه صبر و مدارای نیروی انتظامی و نیروهای امنیتی در برابر اغتشاش‌گران حدی دارد،گفت: ما نباید اجازه دهیم این افراد که با عناوین مختلف و جعلی امنیت مردم را به خطر می‌اندازند، بیش از این در جامعه جولان داده و خود را محق جلوه دهند.

حجت‌الاسلام سید یعقوب موسوی بابیان اینکه انتظار امروز مردم از مسئولان و عوامل امنیتی و انتظامی این است که با این اغتشاش‌گران برخورد جدی صورت گیرد، افزود: صبر و مدارا و رافت اسلامی سقفی دارد و وقت آن رسیده است که با اغتشاش‌گران به شدت برخورد شود.

خبر جدید  90 درصد درآمدهای عمومی در زنجان از طریق مالیات وصول می‌شود

وی اظهار داشت: اتفاقات ناگواری که در خیابان پاسداران تهران رخ داد و منجر به شهادت رسیدن چند تن از نیروهای انتظامی و بسیج شد، مسئله کوچکی نیست، لذا عموم انتظار دارند مدارا کردن در مورد این افراد کنار گذاشته‌شده و برخورد جدی و قانونی صورت گیرد.

خطیب موقت نماز جمعه زنجان با یادآوری اینکه امنیت امروز حاکم بر جامعه، به‌واسطه جان‌فشانی‌های شهدا در طول انقلاب و دفاع مقدس به وجود آمده است، تصریح کرد: این نوع اغتشاشات که امنیت و جان مردم را نشانه گرفته است، به‌هیچ‌وجه با کشوری که داعیه امنیت دارد، سنخیت نداشته و معتقدیم باید برخورد جدی و سخت‌ترین مجازات در انتظار کسانی باشد که با زیر پا گذاشتن آرمان‌های شهدا، رعب و وحشت را در میان مردم به راه می‌اندازند.

خبر جدید  313 طرح آماده بهره برداری در زنجان

موسوی در ادامه به سخنرانی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در جمع مردم آذربایجان شرقی اشاره کرد و گفت: این سخنان مثل همیشه حاوی مطالب گوهربار و ارزنده‌ای از جانب رهبر معظم انقلاب بود که در این رابطه می‌توان به مواردی چون تداوم انقلاب اسلامی، انقلاب اسلامی؛ عزت مردم ایران، پیشرفت انقلاب اسلامی، آسیب‌شناسی انقلاب، خطر اشرافی گری و وابستگی به کشورهای خارجی اشاره کرد.

وی ضمن تسلیت به مناسبت جان باختن عده‌ای از هم‌وطنان در پرواز تهران ـ یاسوج، همبستگی مردم و مسئولان را یکی از نقاط قوت این حادثه تلخ برشمرد و اظهار کرد: به هنگام بروز چنین حوادثی، مهم‌ترین مسئله حفظ آرامش و تقویت همبستگی بین مردم و مسئولان است تا با این رویکرد و هدف، اجازه ندهیم دشمن از حادثه به وجود آمده که معتقدیم نباید این اتفاق به وقوع می‌پیوست، سوءاستفاده کند.

خبر جدید  تجلیل خادمین قرآن تامین اجتماعی زنجان

موسوی همچنین با اشاره به ایام سوگواری شهادت حضرت زهرا (س) خاطرنشان کرد: بی‌تردید تا به امروز هیچ قلمی نتوانسته است در توصیف این بانوی شایسته مطالبی بنویسد؛ چراکه فاطمه زهرا را باید به معنای واقعی کلمه، آینه تمام‌نمای پیامبر گرامی اسلام (ص) دانست.

                       

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد