11:35:36 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرآیند پاسخگویی به استعلامات سرمایه گذاری در زنجان باید کاهش یابد
به گزارش خبرنگار مهر، فرامرز نیک‌سرشت شامگاه یکشنبه در بیست و یکمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی در محل استانداری زنجان، با تأکید بر لزوم اطلاع‌رسانی در خصوص طرح کارورز، افزود: با توجه به مزایا و محاسنی که این طرح دارد، امیدواریم اطلاع‌رسانی‌ها در این زمینه به‌گونه‌ای باشد که استان بتواند از آن منتفع شده و زمینه توسعه استان را […]
فرآیند پاسخگویی به استعلامات سرمایه گذاری در زنجان باید کاهش یابد

به گزارش خبرنگار مهر، فرامرز نیک‌سرشت شامگاه یکشنبه در بیست و یکمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی در محل استانداری زنجان، با تأکید بر لزوم اطلاع‌رسانی در خصوص طرح کارورز، افزود: با توجه به مزایا و محاسنی که این طرح دارد، امیدواریم اطلاع‌رسانی‌ها در این زمینه به‌گونه‌ای باشد که استان بتواند از آن منتفع شده و زمینه توسعه استان را در این راستا فراهم کند.

خبر جدید  اجرای طرح های مداخلات سیاستی در 90 روستا

وی با اشاره به اینکه یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های استان در حوزه سرمایه‌گذاری، بحث پاسخ‌گویی به استعلام‌ها است، تصریح کرد: اعتقاد راسخ داریم که درزمینه پاسخ‌گویی به استعلام سرمایه‌گذاری‌ها روند کنونی باید تسریع یافته و پاسخ‌گویی به استعلام‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت گیرد.

نیک سرشت همچنین به افزایش میزان اشتغال در استان اشاره کرد و افزود: بی‌تردید بحث اشتغال را باید یکی از دغدغه‌های جدی جامعه برشمرد و افزایش روند اشتغال‌زایی به‌واسطه سرمایه‌گذاری‌های صورت گرفته می‌تواند خبر خوشی برای استان باشد که بی‌شک رسانه‌ها در این زمینه نقش ارزنده‌ای ایفا کرده‌اند.

خبر جدید  آمریکا به دنبال اجرای پروژه دوقطبی‌سازی در ایران است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار زنجان به افزایش اشتغال در استان زنجان  اشاره کرد و گفت: افزایش در این حوزه خبر خوشی برای استان است.

نیک‌سرشت افزود: رسانه‌ها در ایجاد فضای مطلوب برای سرمایه‌گذاری استان فعالیت مطلوبی دارند نسبت به اطلاع‌رسانی طرح کارورزی تلاش کنند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب