18:35:42 - شنبه 24 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فراهم کردن خودکفایی معیشتی مددجویان با ایجاد روحیه و فرهنگ کار و تلاش
تلاش می‌کنیم با ایجاد روحیه و فرهنگ کار و تلاش در بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد زمینه استقلال فکری ، معیشتی و خودکفایی آن‌ها را در یک بازه زمانی مشخص فراهم کنیم.   به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خدمات این نهاد در بخش‌های مختلف بر اساس نیازهای گروه‌های […]
فراهم کردن خودکفایی معیشتی مددجویان با ایجاد روحیه و فرهنگ کار و تلاش

تلاش می‌کنیم با ایجاد روحیه و فرهنگ کار و تلاش در بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد زمینه استقلال فکری ، معیشتی و خودکفایی آن‌ها را در یک بازه زمانی مشخص فراهم کنیم.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خدمات این نهاد در بخش‌های مختلف بر اساس نیازهای گروه‌های مختلف مددجویی تحت حمایت ارائه می‌شود، گفت: توجه به رفع نیازهای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و هدایت آن‌ها به سمت توانمندسازی از اولویت‌های مهم کاری این نهاد در حوزه خدمت‌رسانی است.

هدایت صفری با اشاره به اینکه خدمات کمیته امداد به‌صورت زمان‌دار و هدفمند به جامعه هدف این نهاد ارائه می‌شود، افزود: تلاش می‌کنیم با ایجاد روحیه و فرهنگ کار و تلاش در بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد زمینه استقلال فکری ، معیشتی و خودکفایی آن‌ها را در یک بازه زمانی مشخص فراهم کنیم.

خبر جدید  تولید گازCO2 در کارخانه تولید برق از زباله صفر است

وی اظهار داشت: با رویکرد توانمندسازی سالانه ۱۰ درصد از خانوارهای مددجویی تحت حمایت کمیته امداد از طریق ایجاد اشتغال و مددکاری تخصصی و حقوقی ازچرخه حمایتی این نهاد خارج می‌شوندکه تعدادخانوارهای خارج شده از چرخه حمایت از دی ماه سال گذشته تاکنون به هزارو ۹۵خانوار رسیده است .

 مدیر کل کمیته امداد استان زنجان با بیان اینکه توانمندسازی مددجویان و کاهش آمار افراد تحت حمایت ازجمله سیاست‌های مهم کمیته امداد است، گفت تصریح کرد: تعداد خانوار معیشت بگیر تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان ۶ درصد نسبت به مدت مشابه در سال ۹۵ کاهش داشته است.

خبر جدید  مدافعان حرم مدافعان امنیت و آرمان‌های انقلاب هستند

هدایت صفری با بیان اینکه خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد شامل زنان سرپرست خانوار، خانواده‌های ایتام، سالمندان و از کار افتادگان هستند، افزود: ارائه خدمات مسکن و ساختمان، برگزاری اردوهای  زیارتی ،فرهنگی و آموزشی، کمک هزینه تامین جهیزیه و ازدواج، حقوقی و قضایی، بهداشتی و درمانی، بیمه تامین اجتماعی، تسهیلات کارگشایی، اشتغال و خودکفایی از جمله خدمات این نهاد برای کمک به حل مشکل خانواده‌های نیازمند و تحت حمایت است.

وی اظهار داشت: در کنار توجه به توانمندسازی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد ارائه خدمات ضروری و موردنیاز جامعه هدف ازجمله پرداخت کمک‌هزینه جهیزیه و ازدواج به زوج‌های جوان نیازمند، پرداخت هزینه‌های درمانی، وام‌های ضروری و کارگشایی و پرداخت کمک‌هزینه تحصیلی به دانش آموزان نیازمند از سرفصل‌های خدمتی این نهاد در حوزه حمایت‌های اجتماعی است. 

خبر جدید  آزمون لیگ علمی بین المللی پایا در زنجان برگزار شد

صفری بااشاره به اینکه از مجموع خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان ۱۸ هزار و ۷۴۱ خانوار از خدمات مستمر این نهاد در سطح استان بهره‌مند هستند. گفت:کمک معیشت مددجویان  تحت حمایت کمیته امداداستان زنجان از ابتدای سالجاری به سه برابر افزایش یافته است.که بیش از۱۱میلیاردو۳۰۰ میلیون تومان درقالب کمک‌معیشت به خانوارهای تحت حمایت مشمول دریافت این خدمت از کمیته امداد استان زنجان از ابتدای امسال پرداخت‌شده است.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب