13:04:39 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرهنگ سازی حفاظت از منابع طبیعی ضروری است
به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله علی خاتمی قبل از ظهر شنبه در دیدار با کار کنان منابع طبیعی اظهار داشت: در حال حاضر با حجم بالایی از چالش‌ها و مشکلات در حوزه محیط زیست مواجه هستیم و به طبیعت خسارت‌های زیادی وارد می‌شود. وی با تاکید بر لزوم حفاظت از منابع طبیعی، اظهار کرد: […]
فرهنگ سازی حفاظت از منابع طبیعی ضروری است

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله علی خاتمی قبل از ظهر شنبه در دیدار با کار کنان منابع طبیعی اظهار داشت: در حال حاضر با حجم بالایی از چالش‌ها و مشکلات در حوزه محیط زیست مواجه هستیم و به طبیعت خسارت‌های زیادی وارد می‌شود.

وی با تاکید بر لزوم حفاظت از منابع طبیعی، اظهار کرد: با افزایش جمعیت و توسعه شهرک‌های صنعتی باید نسبت به تقویت محیط زیست و منابع طبیعی تمهیدات و مدیریت لازم انجام شود.

خبر جدید  خانه تکانی زنجانی‌ها با شعار مصرف بهینه آب

خاتمی با بیان اینکه پلاستیک‌ها و میکرو پلاستیک‌ها عامل مهم آلودگی محیط زیست هستند، افزود: از ظروف یک‌بار مصرف در دستگاه‌های دولتی استان زنجان استفاده نشود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان بر ضرورت فرهنگ سازی در زمینه منابع طبیعی تاکید کرد و گفت: فعالیت‌های صورت گرفته تاکنون خوب بوده است.

خبر جدید  آغاز اردوی راهیان‌نور دانشجویان استان زنجان

خاتمی بر لزوم شناسایی ظرفیت‌ها در زمینه منابع طبیعی اشاره کرد و یاد آور شد: اطلاع‌رسانی و برنامه‌ریزی در زمینه منابع طبیعی ضروری  است  و باید در این زمینه توجه بیشتری شود.

وی گفت: اعزام سفیران انفال به مناطق مختلف، اقدام ویژه‌ای است که در راستای فرهنگ‌سازی حفاظت از منابع طبیعی توسط مردم انجام شده و در استان زنجان نیز این طرح به خوبی اجرا می‌شود.

خبر جدید  10 مسجد برای میزبانی معتکفین زنجانی معرفی شد

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه زنجان یاد آور شد: باید فرهنگ بهره برداری از آب در استان زنجان اصلاح شود و به مدیریت درست آب توجه شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب