16:24:29 - پنج‌شنبه 23 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فروریختن ساختمان های تازه ساخت اعتبار نظام مهندسی را زیر سوال می برد
به گزارش خبرگزاری موج، اسدالله درویش امیری در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان زنجان اظهار داشت: کوتاه بودن عمر طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی، ساختمان‌ها و پل‌ها که با یک لرزش فرو می‌ریزند مایه شرمساری است و باید برای از بین بردن مشکلات کشور فرهنگ بسیجی در جامعه ترویج پیدا کنند. وی با اشاره به اینکه در سال […]
فروریختن ساختمان های تازه ساخت اعتبار نظام مهندسی را زیر سوال می برد

به گزارش خبرگزاری موج، اسدالله درویش امیری در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان زنجان اظهار داشت: کوتاه بودن عمر طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی، ساختمان‌ها و پل‌ها که با یک لرزش فرو می‌ریزند مایه شرمساری است و باید برای از بین بردن مشکلات کشور فرهنگ بسیجی در جامعه ترویج پیدا کنند.

وی با اشاره به اینکه در سال ۶۹ یک بیمارستان تازه تاسیس در اثر زلزله فرو ریخت ابراز کرد:  در سال ۹۶ نیز شاهد تکرار این حادثه و تخریب یک بیمارستان در منطقه زلزله‌زده در غرب کشور بودیم که این بیمارستان را دولت ساخته است.

خبر جدید  سفر استاندار زنجان به روسیه

استاندار زنجان با اشاره به اینکه فروریختن ساختمان‌های تازه ساخت و بروز چنین اتفاقات اعتبار نظام مهندسی را زیر سوال می‌برد بیان کرد: چنین اتفاقاتی نشان می‌دهد که مهندس ناظر، پیمانکار و سایر افراد مسئول به وظایف خود به درستی عمل نکردند.

وی خاطرنشان کرد: مسئولان ناظران و سازندگان ساختمان‌ها مسئول جان مردم هستند و شورای فنی نباید از کنار مسائل به سادگی عبور کنند و باید اقدامات با نظارت بیشتری انجام شود.

خبر جدید  پیش بینی برداشت 83 هزار تن انگور – زنجان

درویش امیری به برخورد قاطع با متخلفان از طرف شورای فنی تاکید کرد و گفت: کوتاهی مختص یک حوزه نیست و بخش خصوصی و دولتی را شامل می‌شود و هر کوتاهی در این زمینه به هیچ وجه قابل قبول نیست و این در حالیست که افزایش ضریب کنترل و نظارت سالم‌سازی در ساخت و ساز را بالا می‌برد.

وی به اهمیت صادرات در رشد و توسعه اقتصادی اشاره کرد و گفت: باید کشاورزان از صادرات محصولات تولیدی خود سود بیشتری ببرند.

خبر جدید  فروش اقلام دارویی داخلی برخی شرکت‌ها با چند برابر قیمت!

استاندار زنجان با اشاره به تبدیل مرکز انتقال خون استان به مرکزی با تجهیزات مدرن ابراز کرد: در این مرکز عملیات خونگیری بدون دخالت دست انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ظرفیت خوبی در مرکز انتقال خون زنجان ایجاد شده است تصریح کرد: زنجان نخستین استانی بود که در زلزله کرمانشاه فرآورده‌های خونی را به مناطق زلزله زده ارسال کرد.

 

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد