10:02:29 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فضا برای فعالیت تشکل های غیردولتی در زنجان بهتر شده است
مسیح سلطانی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ۳۲۵ تشکل مردم‌نهاد در استان زنجان، افزود: این تشکل‌ها بازوی پرتوان دولت هستند و از کیفیت خوبی برخوردار هستند. وی اظهار کرد: تشکل‌های مردم‌نهاد در حیات اجتماعی جامعه حضور فعالی دارند و این تشکل‌ها در قالب خیریه در تمام بخش‌ها اقدامات و فعالیت‌های خوبی را […]
فضا برای فعالیت تشکل های غیردولتی در زنجان بهتر شده است

مسیح سلطانی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ۳۲۵ تشکل مردم‌نهاد در استان زنجان، افزود: این تشکل‌ها بازوی پرتوان دولت هستند و از کیفیت خوبی برخوردار هستند.

وی اظهار کرد: تشکل‌های مردم‌نهاد در حیات اجتماعی جامعه حضور فعالی دارند و این تشکل‌ها در قالب خیریه در تمام بخش‌ها اقدامات و فعالیت‌های خوبی را انجام دادند.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان با بیان اینکه در دوران فعالیت دولت‌ها نهم و دهم فعالیت تشکل‌ها افول داشت، گفت: با استقرار دولت تدبیر و امید فعالیت تشکل‌ها بهتر شده و فعالیت گسترده تشکل‌های مردم‌نهاد درزمینه‌های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی  باکیفیت شده است.

خبر جدید  دستگیری شکارچیان کبک در سلطانیه

سلطانی از افزایش دو برابری سازمان‌های مردم‌نهاد استان  زنجان طی چهار سال گذشته خبر داد و گفت: در دولت تدبیر و امید به تشکل‌های مردم‌نهاد نگاه ویژه‌ای شده و فعالیت‌هایی از سوی سازمان‌های مردم‌نهاد صورت می‌گیرد که نمونه این فعالیت‌ها قابل‌تقدیر است.

وی با بیان اینکه فضا برای فعالیت تشکل های غیردولتی در زنجان بهتر شده است، ابراز کرد: تشکل مردم‌نهاد در بخش‌های اجتماعی، فرهنگی، آموزشی، شهری، عمران و آبادانی، مذهبی، پژوهشی، ورزشی، زیست‌محیطی، گردشگری و درمان فعالیت می‌کنند. 

خبر جدید  بوی عید در محل کارخانه کبریت سابق زنجان پیچید

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان گفت: امروز دولت تدبیر نگاه  خاصی به این تشکل‌ها دارد و بااینکه بودجه‌ای از دولت نمی‌گیرد ولی ما حمایت لازم را از این تشکل‌ها داریم چراکه این تشکل‌ها به لحاظ شناختی که از بخش‌های مختلف جامعه دارند می‌توانند در رفع مشکلات دولت را همراهی کنند.

خبر جدید  ارتباط مستمر و آگاهانه و عالمانه با سازمان ها ضروری است

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد