12:00:48 - چهارشنبه 11 نوامبر 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فعالیت ۱۲٠ خانه جوان در کشور
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه هم‌اکنون۱۲٠ خانه جوان در کشور فعال است، گفت: بیشتر این خانه‌ها به صورت ملکی فعال است.
فعالیت ۱۲٠ خانه جوان در کشور

شعار سال: مسعود سلطانی‌فر عصر امروز در حاشیه افتتاح خانه جوان استان زنجان اظهار کرد: در زمان آغاز فعالیت دولت یازدهم، حتی یک خانه جوان فعال در کشور دایر نبود.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه هم‌اکنون۱۲٠ خانه جوان فعال داریم، اضافه کرد: بیشتر این خانه‌ها به صورت ملکی فعال است.

وی با اشاره به اینکه کادر مدیریتی باید محور خود را براساس جوانان داشته باشد، عنوان کرد: مهمترین وظیفه ما کادرسازی است.

سطانی‌فر با اشاره به اینکه تعداد سازمان‌های مردم نهاد کشور در سال ۱۳۹۳ کمتر از ۱٠٠ مورد بوده است، ادامه داد: این سمن‌ها به بیش از ۳ هزار و ۲٠٠ سمن رسیده است.

خبر جدید  ریال و پاسپورت ایرانی نابود شده است/ باید هر سه قوا پاسخگو باشند

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه در راه فعالیت خانه جوانان مشکلات زیادی وجود داشت، خاطر نشان کرد: این مشکلات حل و فصل شد.

وی گفت: این روزها، روی جوانان و سمن‌های آن‌ها به عنوان نهادی موثر حساب باز کردند.

سلطانی‌فر با بیان اینکه در خانه جوانان از طریق ارتباطات انتقادات انجام می‌شود، بیان کرد: این خانه محل فعالیت‌های سیاسی نیست بلکه باید پلی بین مردم و مسؤولان باشد.

خبر جدید  رشد ۲۱۹ درصدی بهره‌مندی گاز خانوار روستایی در زنجان

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه یک میلیون نفر در سمن‌ها عضو هستند، ادامه داد: در ناآرامی ۹۶ و ۹۷ حتی یک نفر از اعضای سمن‌ها در حوادث نبودند.

وی با اشاره به اینکه وقتی جوانان فرصت انتقاد داشته باشند نیازی برای حضور در تجمعات غیر مجاز ندارند، بیان کرد: حضور مردم در سمن‌ها تقویت نظام را به دنبال دارد و موجب می‌شود انتقادات و پیشنهادات در بستری مناسب ایجاد می‌شود.

خبر جدید  آمادگی ۱۲ گروه برای راه‌اندازی تئاتر مردمی بچه‌های مساجد زنجان

سلطانی‌فر با اشاره به اینکه اتفاقات خوبی در حال انجام است و در وزارت ورزش جوانان ۱۳ مدیر جوان فعالیت می‌کنند، گفت: روسای هیأت‌ها نیز در حد توان از جوانان هستند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس، تاریخ انتشار ۱ آبان ۹۹، کد خبر: ۱۳۹۹۰۸۰۱۰۰۰۶۱۴، www.farsnews.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

بر چسب ها: ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب