9:50:08 - شنبه 24 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فعالیت ۱۶ پایگاه جمعیت هلال‌احمر زنجان در طرح نوروزی۹۷
شهرام میرزایی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به طرح امداد و نجات و طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی جمعیت هلال‌احمر استان زنجان افزود: طرح ویژه نوروزی جمعیت هلال‌احمر استان زنجان از ۲۵ اسفند سال جاری آغاز و تا ۱۶ فروردین سال ۹۷ ادامه دارد. وی اظهار کرد: در راستای ارائه خدمات […]
فعالیت ۱۶ پایگاه جمعیت هلال‌احمر زنجان در طرح نوروزی۹۷

شهرام میرزایی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به طرح امداد و نجات و طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی جمعیت هلال‌احمر استان زنجان افزود: طرح ویژه نوروزی جمعیت هلال‌احمر استان زنجان از ۲۵ اسفند سال جاری آغاز و تا ۱۶ فروردین سال ۹۷ ادامه دارد.

وی اظهار کرد: در راستای ارائه خدمات به مسافران نوروزی ۱۶ پایگاه سیار و ثابت درراه‌های مواصلاتی استان زنجان در ایام نوروز مستقر خواهند شد و در بحث جوانان در عید نوروز ۲۳ اکیپ پیش‌بینی‌شده که در طرح ایمنی و سلامت مسافران فعالیت خواهند کرد.

خبر جدید  پرچم کاروان زمستانی ایران در دستان ورزشکار زنجانی

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان زنجان گفت: بیش از ۱۰ تیم آماده عملیات در پاسگاه‌های پشتیبانی مرکز کنترل و هدایت‌های عملیاتی  را ۲۴ ساعته بر عهده خواهند داشت و درمجموع بیش از ۲۰۰  نفر در طرح ویژه نوروزی  ۹۷ در پایگاه‌های ثابت و سیار هلال‌احمر مستقر خواهند شد.

میرزایی یادآور شد: در هر پایگاه ثابت پنج نجات گر و در پایگاه‌های ثابت سه نجات گر مستقر می‌شوند و در پایگاه‌های سیار فقط آمبولانس مستقر است.

خبر جدید  آموزش های امداد و نجات باید نهادینه شود

وی افزود: مبادی ورودی شهرهای استان زنجان استراحتگاه و پارکینگ راه اندازی می‌شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد