10:21:03 - سه‌شنبه 6 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فعالیت ۳۶ هزار واحد صنفی در استان زنجان
به گزارش خبرنگار مهر، تقی ترابی شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران در محل اتاق اصناف استان زنجان، از فعالیت ۳۶ هزار واحد صنفی در استان زنجان خبر داد و افزود: در حال حاضر ۳۰ نفر بازرس مجمع امور صنفی در استان زنجان فعالیت می‌کنند که این تعداد بازرس با توجه به آمار بالای واحدهای صنفی، […]
فعالیت ۳۶ هزار واحد صنفی در استان زنجان

به گزارش خبرنگار مهر، تقی ترابی شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران در محل اتاق اصناف استان زنجان، از فعالیت ۳۶ هزار واحد صنفی در استان زنجان خبر داد و افزود: در حال حاضر ۳۰ نفر بازرس مجمع امور صنفی در استان زنجان فعالیت می‌کنند که این تعداد بازرس با توجه به آمار بالای واحدهای صنفی، کافی نیست.

خبر جدید  اختصاص 1.4 میلیارد تومان اعتبار برای حوزه اجتماعی و فرهنگی

وی به تمهیدات اتاق اصناف استان زنجان برای ایام پایانی سال اشاره کرد و ادامه داد: نظارت و بازرسی از عملکرد و فعالیت اصناف تنها منحصر به عید نوروز نیست و این مجموعه نظارت خود را به‌طور محسوس و نامحسوس از اصناف و بازار را به جد دنبال می‌کند.

رئیس اتاق اصناف استان زنجان با تأکید بر اینکه با هرگونه تخلف واحدهای صنفی به‌شدت برخورد می‌شود، افزود: بازرسین اصناف ۲۴ ساعته نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی  را انجام می‌دهند.

خبر جدید  واریز یارانه نقدی؛ امشب

ترابی بابیان اینکه در آستانه عید نوروز بیش از ۱۲ بازرس نیز به صورت شبانه‌روزی فعالیت می‌کنند، گفت: طبق بررسی‌های صورت گرفته گران‌فروشی بیشترین تخلفات واحدهای صنفی در آستانه عید نوروز در استان است.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب