10:59:19 - پنج‌شنبه 23 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قرارداد طرح‌های پژوهشی به ارزش ۱.۷ میلیارد تومان با دانشگاه زنجان منعقد شد
معاون دانشگاه زنجان رقم قرارداد طرح‌های پژوهشی این دانشگاه با دستگاه‌ها و نهادهای مختلف را بیش از یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برشمرد و گفت: رکورد طرح‌های پژوهشی دانشگاه زنجان در طول ۴۰ سال گذشته شکسته شد. شعار سال: ابوالفضل جلیلوند امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: موضوع پژوهش از دو جنبه قابل بررسی است […]
قرارداد طرح‌های پژوهشی به ارزش ۱.۷ میلیارد تومان با دانشگاه زنجان منعقد شد

معاون دانشگاه زنجان رقم قرارداد طرح‌های پژوهشی این دانشگاه با دستگاه‌ها و نهادهای مختلف را بیش از یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برشمرد و گفت: رکورد طرح‌های پژوهشی دانشگاه زنجان در طول ۴۰ سال گذشته شکسته شد.

شعار سال: ابوالفضل جلیلوند امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: موضوع پژوهش از دو جنبه قابل بررسی است که یکی از آنها به رسالت و وظیفه اصلی دانشگاه مربوط می‌شود.

وی با اشاره به رقابت شدید دانشگاه‌ها ابراز کرد: دانشگاه‌ها در حال گذر از نسل‌های پیشین به نسل سوم و چهارم هستند و موضوع کارآفرینی از بحث‌هایی است که اخیرا مورد توجه قرار گرفته است.

خبر جدید  پیش‌بینی رشد ۴.۲درصدی برای اقتصاد ایران

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه زنجان با اشاره به اینکه دانشگاه تافته جدا بافته از جامعه بیرون خود نیست بیان کرد: دانشگاه‌ها با توجه به نیازهایی که از طرف جامعه بیرون احاساسمی‌کنند، پژوهش‌های خود را به سمتی سوق می‌‌دهند که ماحصل این پژوهش‌ها کاربردی، تقاضامحور و مسئله‌مدار باشد.

وی خاطرنشان کرد: در اثر اعتمادسازی انجام گرفته بابتعاملی با بیرون از دانشگاه برقرار شده که بر اساس آن سعی می‌‌شود نیازهای جامعه احصاو طرح‌‌های پژوهشی بر اساس آن انجام شود.

خبر جدید  تولید زیتون کاهش یافته؛ صنایع تبدیلی گوش به زنگ باشند

جلیلوند به تشکیل کارگروه آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری در استان زنجان اشاره کرد و گفت: در این کارگروه سعی شده نیازهای دستگاه‌های اجرایی مدیریت و در دانشگاه مورد واکاوی قرار گیرد و راهکارهای حل آن به دستگاه‌های سفارش دهنده ارائه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه امسال رکورد طرح‌های پژوهشی خارج از دانشگاه در طول بیش از ۴۰ سال گذشته شکسته شد عنوان کرد: امیدواریم امسال میزان طرح‌های پژوهشی به رشد ۱۰۰ درصدی برسد.

خبر جدید  خودروی نماینده ادوار گذشته مجلس دچار حادثه شد

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه زنجان رقم قرارداد طرح‌های پژوهشی این دانشگاه با دستگاه‌ها و نهادهای مختلف را بیش از یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برشمرد و گفت: در تاریخ دانشگاه زنجان این روند سابقه نداشته است.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار ۱ آذر ۹۶، کدمطلب:۱۵۸۰۸۸۶، www.tasnimnews.com

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد