13:06:50 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لزوم تسهیل در امور جاری جایگاه‌های عرضه سوخت زنجان
مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان گفت: بهتر است در امور جاری جایگاه‌های عرضه سوخت تسهیل شود. به گزارش ایسنا، محمود آقامحمدیان در جمع خبرنگاران با اشاره به تفاهم‌نامه فی مابین مدیریت شعب بانک ملی زنجان با اتحادیه جایگاه‌داران استان، اظهار کرد: جایگاه‌ها در راستای سوخت‌رسانی و ارائه خدمات به همشهریان در طول سال، […]
لزوم تسهیل در امور جاری جایگاه‌های عرضه سوخت زنجان

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان گفت: بهتر است در امور جاری جایگاه‌های عرضه سوخت تسهیل شود.

به گزارش ایسنا، محمود آقامحمدیان در جمع خبرنگاران با اشاره به تفاهم‌نامه فی مابین مدیریت شعب بانک ملی زنجان با اتحادیه جایگاه‌داران استان، اظهار کرد: جایگاه‌ها در راستای سوخت‌رسانی و ارائه خدمات به همشهریان در طول سال، فعالیت می‌کنند و جایگاه‌ها را می‌توان بازوان شرکت ملی پخش نامید و انجام هرگونه اقدامی که به نوعی کمکی در جهت تسهیل‌گری در امور جاری جایگاه‌ها باشد، ضروری است چرا که تسهیل در امور جایگاه‌ها در نهایت منجر به ایجاد خدمات مطلوبتر به همشهریان خواهد شد.

خبر جدید  برنامه اقدام مشترک بهسازی مناطق فرسوده بندر ماهشهر تدوین می‌شود

این مسئول با اشاره به هدف از برگزاری این جلسه، ادامه داد: در این جلسه که با هدف ایجاد هماهنگی و تعامل و تبیین تفاهم‌نامه فی مابین و خدمات قابل ارائه بانک به جایگاه‌ها و ضرورت تسهیل هرچه بهتر مباحث مالی جایگاه‌ها برگزار شد.

وی افزود: حاضران در جلسه دیدگاه‌ها، نقطه نظرات و دغدغه‌های پیشروی خود پرداختند که در سایه این تفاهم‌نامه و تعامل و همکاری دوجانبه شاهد روند مطلوب‌تری در ارائه خدمات به جایگاه‌ها و نهایت افزایش رضایت‌مندی آن‌ها باشیم.

خبر جدید  پرچم یالثارات حسین در شلمچه به اهتزار درآمد

آقامحمدیان خاطرنشان کرد: در این جلسه هماهنگی مباحث منجمله تاخیر در واریز مبالغ، تبیین خدمات قابل ارائه بانک در قالب بانکداری الکترونیک، تعریف حساب‌های جدید در paystation  های جایگاه، ارائه خدمات به جایگاه‌ها در ایام تعطیل سال، تسهیل در امور بانکی جایگاه‌داران، جابه‌جایی نقدینگی جایگاه‌ها و ارائه خدمات شرکت پشتیبان در راستای مهیا کردن بستر لازم جهت جایگزینی حساب‌های جدید جایگاه‌داران در بانک عامل مطرح و مورد بحث و بررسی حاضرین در جلسه قرار گرفت.

خبر جدید  پیشرفت و تداوم انقلاب به واسطه ی مردم است.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان یادآور شد: جلسه هماهنگی در این خصوص با حضور مدیر و مسئولین شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان، مدیریت شعب بانک ملی استان، رئیس اتحادیه جایگاه‌داران و همه مالکان جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی استان در محل بانک ملی برگزار شده است.
انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد