11:49:54 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لزوم پرداخت عوارض نوسازی جهت اجرای پروژه‌ها
باید شهروندان با پرداخت عوارض نوسازی سالیانه خود شهرداری را در اجرای بهتر پروژه‌ها کمک کنند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیر درآمدهای عمومی شهرداری زنجان گفت: عوارض نوسازی چیزی است که شهروندان سالیانه مبلغی را به عنوان نوسازی و همچنین جمع‌آوری پسماند پرداخت می کنند که در صورت پرداخت، ۱۰ درصد خوش حسابی […]
لزوم پرداخت عوارض نوسازی جهت اجرای پروژه‌ها

باید شهروندان با پرداخت عوارض نوسازی سالیانه خود شهرداری را در اجرای بهتر پروژه‌ها کمک کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیر درآمدهای عمومی شهرداری زنجان گفت: عوارض نوسازی چیزی است که شهروندان سالیانه مبلغی را به عنوان نوسازی و همچنین جمع‌آوری پسماند پرداخت می کنند که در صورت پرداخت، ۱۰ درصد خوش حسابی برای آنها اعمال شده و سپس فیش برای آنها ارسال می‌شود.

خبر جدید  بررسی سند آمایش سرزمین + گزارش

ابوالفضل بیگدلی افزود: بحث عدم پرداخت عوارض سالیانه توسط برخی از شهروندان موضوعی است که همواره وجود داشته و دارد.

وی با اشاره به اینکه شهرداری به عنوان نهاد عمومی برای خدمات رسانی بهتر در شهر نیازمند دریافت مبالغ عوارض در راستای قانون و مصوبات شورای اسلامی شهر است،اظهارداشت: شهروندان نیز باید در این زمینه شهرداری را همکاری و همراهی کنند.

مدیر درآمدهای عمومی شهرداری زنجان تصریح کرد: سالانه  ۱۲۰ هزار قبض در قالب عوارض نوسازی به درب منازل ارسال می‌شود که  از این تعداد فقط ۴۰ هزار خانوار عوارض خود را پرداخت می‌کنند.

خبر جدید  نام تاریخی این خلیج، در زبان‌های گوناگون، ترجمه عبارت خلیج‌فارس یا دریای پارس بوده است .

ابوالفضل بیگدلی گفت: اگر شهروندی عوارض خود را به موقع پرداخت نکند، ۹ درصد جریمه علاوه بر حذف خوش حسابی در قبوض آنها برای سال بعد اعمال و محاسبه می‌شود و  این جریمه زیان دیرکرد نام دارد.     

وی با اشاره به اینکه برخی از شهروندان حتی این را نیز پرداخت نمی کنند و انتظار دارند که همه پروژه های شهری اجرایی شود، اظهار داشت: البته شهرداری اهرم فشار را دارد، اما از آن استفاده نکرده است، ولی باید شهروندان با پرداخت سالیانه خود شهرداری را در اجرای بهتر پروژه‌ها کمک کنند.

خبر جدید  دستگاه‌های امدادی در حالت آماده‌باش هستند

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد