14:45:26 - دوشنبه 29 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لغو پروازهای زنجان ـ مشهد و بالعکس از فرودگاه زنجان
مدیر فرودگاه زنجان، از لغو پروازهای زنجان ـ مشهد از این فرودگاه خبر داد. «محمد قاسمی» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با بیان اینکه پروازهای زنجان ـ مشهد و بالعکس به دلیل برقرار نشدن پروازها از تهران به مشهد لغو شده است، افزود: این در حالی است که برف‌روبی و یخ‌زدایی باند پروازی فرودگاه زنجان […]
لغو پروازهای زنجان ـ مشهد و بالعکس از فرودگاه زنجان

مدیر فرودگاه زنجان، از لغو پروازهای زنجان ـ مشهد از این فرودگاه خبر داد.

«محمد قاسمی» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با بیان اینکه پروازهای زنجان ـ مشهد و بالعکس به دلیل برقرار نشدن پروازها از تهران به مشهد لغو شده است، افزود: این در حالی است که برف‌روبی و یخ‌زدایی باند پروازی فرودگاه زنجان به طور مداوم انجام شده و صبح امروز نیز شاهد انجام هفتمین پرواز زنجان ـ کیش از فرودگاه زنجان بودیم.

خبر جدید  سقوط جایگاه هیات کشتی آذربایجان شرقی در رده بندی کشوری

وی با اشاره به اینکه فرودگاه زنجان علی‌رغم برودت هوا و یخ‌بندان هیچ مشکلی برای برقراری پروازها ندارد، تصریح کرد: با توجه به اینکه وجود چنین شرایط جوی همواره برای فرودگاه‌ها مشکل‌ساز است اما فرودگاه زنجان توانسته است چنین شرایطی را مدیریت کرده و پروازها را برقرار کند که در همین راستا با وجود برودت هوا، پرواز زنجان ـ کیش در شرایط مناسبی از فرودگاه زنجان انجام شد.

خبر جدید  قهرمانی زنجان در رقابت های فلوربال کشور

این مسئول با یادآوری اینکه کاهش دید افقی زیر استاندارد، موجب لغو یا به تاخیر افتادن برخی پروازها در دیگر فرودگاه‌های کشور شده است که همین مسئله نیز باعث لغو پرواز شماره ۶۲۴۹ از مشهد به زنجان و ۶۲۵۰ از زنجان به مشهد در ۹ بهمن‌ماه شد، اظهار کرد: هم‌وطنانی که قصد عزیمت به مشهد مقدس و کیش از طریق فرودگاه زنجان را دارند، با توجه به شرایط جوی حاکم، حتما از برقراری پروازها اطمینان حاصل کنند.

خبر جدید  تصویری زیبا از صبح پاییزی آبشار هشترخان

مدیر فرودگاه زنجان در ادامه خاطرنشان کرد: مسافران برای کسب اطلاعات پرواز فرودگاه زنجان می‌توانند با شماره تلفن‌های ۳۳۳۶۰۳۰۴ و ۳۳۳۶۰۳۰۵ تماس حاصل کنند.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب