9:04:07 - پنج‌شنبه 11 ژوئن 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیران آمادگی کامل برای همکاری با بخش خصوصی را دارند
استاندار زنجان می گوید: جهش تولید با همراهی و همکاری بخش خصوصی و دولتی و هماهنگی مدیران بعنوان پشتوانه آنها محقق می شود.
مدیران آمادگی کامل برای همکاری با بخش خصوصی را دارند

شعارسال:فتح الله حقیقی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان که اینبار به میزبانی شهرداری زنجان و بصورت ارتباط تصویری برگزار شد گفت: در اجرای طرح ها و حتی تسهیل و کمک به واحدهای تولیدی که مشکل دارند اصل اساسی رعایت قانون است ولی درمواقعی که می توان مشکل صاحبان صنایع را با همکاری و توافق در استان حل کرد ما از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

نماینده عالی دولت در استان همچنین به مصوبات امروز جلسه تسهیل و رفع موانع تولید اشاره کرد و افزود: در جلسه امروز مشکلات و درخواستهای ۵ شرکت و واحد تولیدی مطرح شد که با نظر موافق شهرداری زنجان و همچنین دیگر دستگاههای متولی تولید، مشکلات برطرف شد که البته خود تولید کنندگان باید پیگیر امور باشند.

خبر جدید  طرح جامع منطقه گاوازنگ با همکاری شهرداری زنجان تهیه شود

استاندار زنجان شرایط ویژه استان را هم به لحاظ موقعیت جغرافیایی و هم به لحاظ اقتصادی در کشور بی نظیر خواند و افزود: اراضی موجود در شهرک های صنعتی استان زنجان برای سرمایه گذاری بسیار مناسب هستند و در محدوده ای قرار گرفته اند که دروازه ورود به اروپا و مرکز ثقل شمالغرب کشور به شمار می آید و قطعا اگر سرمایه گذاری امروز برای اجرای طرح وارد استان شود در آینده موفق خواهد شد.

خبر جدید  مشکلات مربوط به صنعت نساجی در سطح کشور پیگیری می‌شود

مدیرعالی اجرایی استان تاکید کرد: مدیران در استان پای کار هستند و آمادگی کامل برای همکاری با بخش خصوصی را دارند و نمونه آن اجرای طرح های توسعه ای و جلوگیری از تعدیل نیروی کار و حتی افزایش اشتغال در حوزه صنعت بود که باید گفت: مجموعه مدیریتی استان با همراهی بخش خصوصی در تلاش برای رفع موانع است.

خبر جدید  احداث مراکز تجاری در مرکز شهر توجیه ندارد

وی در پایان با تسلیت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و شهدای ۱۵ خرداد گفت: امام راحل خودباوری را به ملت ایران بازگرداندند و با ایستادگی در برابر استکبار نشان داد ملتها خودشان باید حق انتخاب و تعیین سرنوشت داشته باشند که امروز این شیوه، الگویی برای دیگر مسلمانان و آزادیخواهان شده تا در برابر ظالم بایستند.

شعارسال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته  از  خبرگزاری برنا   ،تاریخ انتشار:  ۱۳ خرداد ۱۳۹۹،کدخبر :   ۱۰۱۰۳۲۶،www.borna.news

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب