11:33:03 - دوشنبه 26 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مربی بسکتبال با ویلچر بانوان: تیم‌ملی با مشکل ویلچر مواجه است
آزاده همایون‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: مرحله سوم از اردوی آمادگی تیم‌ملی بسکتبال با ویلچر بانوان ایران از یکم تا ۱۱ اسفندماه در تهران در حال برگزاری است.   وی افزود: خوشبختانه تیم از شرایط مطلوبی جهت اعزام به مسابقات انتخابی بازی‌های آسیایی جاکارتا برخوردار است ولی مشکل ابزاری ورزشکاران […]
مربی بسکتبال با ویلچر بانوان: تیم‌ملی با مشکل ویلچر مواجه است

آزاده همایون‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: مرحله سوم از اردوی آمادگی تیم‌ملی بسکتبال با ویلچر بانوان ایران از یکم تا ۱۱ اسفندماه در تهران در حال برگزاری است.

  وی افزود: خوشبختانه تیم از شرایط مطلوبی جهت اعزام به مسابقات انتخابی بازی‌های آسیایی جاکارتا برخوردار است ولی مشکل ابزاری ورزشکاران را آزار می‌دهد. 

همایون‌پور تصریح کرد: طی صحبت‌های صورت گرفته با رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان نسبت به حل مشکل ابزاری تیم‌ملی بانوان، امیدواریم هر چه سریع‌تر این مسئله مرتفع شود تا شاهد کسب نتیجه مطلوب و سهمیه صعود در بازی‌های آسیایی جاکارتا باشیم.

  سرمربی زنجانی تیم‌ملی بسکتبال با ویلچر بانوان در ادامه یادآورشد: تعدادی رینگ به صورت امانت در اختیار بازیکنان تیم قرار گرفته است که این رینگ‌ها نیز از کیفیت مطلوبی برخوردار نیستند.

  همایون‌پور افزود: بازیکنان به دلیل مطلوب نبودن ویلچرها، تحت فشار زیادی قرار دارند تا بتوانند به آن حد مطلوب دست یافته و مانور مناسبی در بازی داشته باشند اما این فشار موجب آسیب و ایجاد خستگی زود هنگام عضلات بازیکنان می‌شود.

  وی تصریح کرد: تکنیک و تاکتیک دو اصل مهم در عملکرد تیم و آمادگی جسمانی بسکتبالیست‌ها محسوب می‌شود که اگر در کنار ابزار ورزشی (ویلچر) قرار گیرد, موجب رشد و کسب نتیجه مطلوب خواهد شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب