10:38:22 - پنج‌شنبه 1 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مردم ایران پشتیبان ولی فقیه زمان خود هستند
امام راحل در وصیت نامه سیاسی و الهی خود از مردم ایران به بزرگی و عظمت یادکرده است و معتقد است این مردم پشتیبان ولی فقیه زمان خود می باشند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان در دیدار با فرمانده سپاه استان و نماینده ولی فقیه […]
مردم ایران پشتیبان ولی فقیه زمان خود هستند

امام راحل در وصیت نامه سیاسی و الهی خود از مردم ایران به بزرگی و عظمت یادکرده است و معتقد است این مردم پشتیبان ولی فقیه زمان خود می باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان در دیدار با فرمانده سپاه استان و نماینده ولی فقیه در سپاه استان، شهردار و مسئولان استان و خانواده های شاهد و ایثارگر و به مناسبت آعاز دهه فجر گفت: مردم ایران بنام اسلام و برای اسلام قیام کردند و با تحمل رنج ها و سختی ها ی فراوان نتیجه زحمات خود را در ۲۲بهمن ۵۷ گرفتند و انقلاب اسلامی به پیروزی رسید .

خبر جدید  تشکیل گروه های هميار عمده ترین راهکار توانمند سازی زنان سرپرست خانوار

آیت الله خاتمی از مردم ایران به نیکی یاد کرد و افزود: امام راحل در وصیت نامه سیاسی و الهی خود از مردم ایران به بزرگی و عظمت یادکرده است و معتقد است این مردم  پشتیبان ولی فقیه زمان خود می باشند.

وی اظهار داشت: با تدبیر و رهبری امام خمینی و همراهی مردم حکومت اسلامی در ایران برقرار شد و با تشکیل این حکومت آرزوی دیرینه اولیای الهی مبنی بر پیاده شدن احکام الهی تحقق یافت.

خبر جدید  برگزاری نمایشگاه قرآن و عترت با هدف آگاهی از سرمایه‌ها و گنجینه‌های مذهبی کشور

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان به مطالبات مقام معظم رهبری از مسئولین اشاره و تصریح کرد: خدمتگذاری به مردم،ساده زیستی، پرهیز از تجملات،استقبال از سخن و انتقاد خیرخواهانه و بیان خدمات نظام برای مردم از مهمترین ویژگی های  انقلاب اسلامی است.

آیت الله خاتمی گفت: دهه فجر فرصت مناسبی برای آشنایی مردم با دستاوردهای انقلاب اسلامی و مسئولان دستگاههای اجرایی بایستی از این فرصت برای انعکاس خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده نمایند.

خبر جدید  شادی برای قهرمانی

 

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد