10:38:22 - پنج‌شنبه 1 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مردم ایران پشتیبان ولی فقیه زمان خود هستند
امام راحل در وصیت نامه سیاسی و الهی خود از مردم ایران به بزرگی و عظمت یادکرده است و معتقد است این مردم پشتیبان ولی فقیه زمان خود می باشند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان در دیدار با فرمانده سپاه استان و نماینده ولی فقیه […]
مردم ایران پشتیبان ولی فقیه زمان خود هستند

امام راحل در وصیت نامه سیاسی و الهی خود از مردم ایران به بزرگی و عظمت یادکرده است و معتقد است این مردم پشتیبان ولی فقیه زمان خود می باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان در دیدار با فرمانده سپاه استان و نماینده ولی فقیه در سپاه استان، شهردار و مسئولان استان و خانواده های شاهد و ایثارگر و به مناسبت آعاز دهه فجر گفت: مردم ایران بنام اسلام و برای اسلام قیام کردند و با تحمل رنج ها و سختی ها ی فراوان نتیجه زحمات خود را در ۲۲بهمن ۵۷ گرفتند و انقلاب اسلامی به پیروزی رسید .

خبر جدید  سازمان ملل پاسخگوی جنایات آمریکا باشد

آیت الله خاتمی از مردم ایران به نیکی یاد کرد و افزود: امام راحل در وصیت نامه سیاسی و الهی خود از مردم ایران به بزرگی و عظمت یادکرده است و معتقد است این مردم  پشتیبان ولی فقیه زمان خود می باشند.

وی اظهار داشت: با تدبیر و رهبری امام خمینی و همراهی مردم حکومت اسلامی در ایران برقرار شد و با تشکیل این حکومت آرزوی دیرینه اولیای الهی مبنی بر پیاده شدن احکام الهی تحقق یافت.

خبر جدید  منطقه زنجان از سوی سازمان حفاظت محیط زیست کشور تقدیر شد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان به مطالبات مقام معظم رهبری از مسئولین اشاره و تصریح کرد: خدمتگذاری به مردم،ساده زیستی، پرهیز از تجملات،استقبال از سخن و انتقاد خیرخواهانه و بیان خدمات نظام برای مردم از مهمترین ویژگی های  انقلاب اسلامی است.

آیت الله خاتمی گفت: دهه فجر فرصت مناسبی برای آشنایی مردم با دستاوردهای انقلاب اسلامی و مسئولان دستگاههای اجرایی بایستی از این فرصت برای انعکاس خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده نمایند.

خبر جدید  طنین‌انداز گلبانگ الله اکبر از مساجد و امامزادگان استان زنجان

 

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب