10:38:00 - شنبه 24 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسمومیت با منوکسید کربن ۳ مصدوم بر جا گذاشت
مسئول روابط‌عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان زنجان گفت: مسمومیت با منوکسید کربن دیروز ۳ مصدوم بر جا گذاشت. «جواد مرادی» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به این‌که این حادثه دیروز ۴ اسفندماه اتفاق افتاد، گفت: این حادثه در ساعت ۲۲٫۴۲ در روستای رازبین اتفاق افتاده است و طی این حادثه […]
مسمومیت با منوکسید کربن ۳ مصدوم بر جا گذاشت

مسئول روابط‌عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان زنجان گفت: مسمومیت با منوکسید کربن دیروز ۳ مصدوم بر جا گذاشت.

«جواد مرادی» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به این‌که این حادثه دیروز ۴ اسفندماه اتفاق افتاد، گفت: این حادثه در ساعت ۲۲٫۴۲ در روستای رازبین اتفاق افتاده است و طی این حادثه یک مصدوم بر اثر مسمومیت با منوکسید کربن بر جای ماند.

خبر جدید  فعالیت ۱۱۰۰ پایگاه اوقات فراغت در استان زنجان/ مناطق محروم مورد توجه ویژه هستند

وی ادامه داد: تعداد دستگاه‌های آمبولانس اعزامی به محل حادثه یک مورد بوده است که از پایگاه سهند به محل حادثه اعزام شده است و مصدوم مرد ۲۶ ساله‌ای بود که پس از اقدامات اولیه درمانی به بیمارستان ولیعصر منتقل شد.

قائم مقام مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان زنجان اظهار کرد: همچنین دیروز یک مورد دیگر از مسمومیت با منوکسید کربن رخ داده است که محل وقوع این حادثه در روستای اسفجین بوده است.

خبر جدید  همراهان قدس

مرادی یادآور شد: این حادثه در ساعت ۱۴٫۵۲ و تعداد آمبولانس اعزامی یک مورد از پایگاه چیر و تعداد بیمار مصدوم ۲ نفر بوده است که دو مورد مسمومیت یکی نوزاد ۱۰ ماهه و دیگری ۵ ساله که هر دو مورد به بیمارستان آیت‌الله موسوی منتقل شدند.

نتهای پیام

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد