16:08:34 - یکشنبه 18 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مشارکت اقتصادی در زنجان به ۴۰ درصد رسیده است
به گزارش خبرنگار مهر، حسین امید مقدم ظهر یکشنبه در نشست خبری با خبرنگاران در محل ساختمان شماره دو استانداری زنجان، گفت: نرخ مشارکت اقتصادی در استان زنجان طی سال ۹۲ حدود ۳۹ درصد بود که این میزان در سال گذشته  به ۴۰.۸ رسیده است و این نوید خوبی برای استان است.  وی به نرخ مشارکت اقتصادی در استان زنجان اشاره کرد و گفت: […]
مشارکت اقتصادی در زنجان به ۴۰ درصد رسیده است

به گزارش خبرنگار مهر، حسین امید مقدم ظهر یکشنبه در نشست خبری با خبرنگاران در محل ساختمان شماره دو استانداری زنجان، گفت: نرخ مشارکت اقتصادی در استان زنجان طی سال ۹۲ حدود ۳۹ درصد بود که این میزان در سال گذشته  به ۴۰.۸ رسیده است و این نوید خوبی برای استان است. 

وی به نرخ مشارکت اقتصادی در استان زنجان اشاره کرد و گفت: نرخ مشارکت اقتصادی مردان در استان زنجان ۶۶.۵ و نرخ مشارکت اقتصادی بانوان ۱۵.۶ درصد است و در این میان نرخ مشارکت اقتصادی بانوان  در کشورهایی همچون پاکستان ۲۳ درصد و ترکیه ۲۸ درصد و در کشورهای توسعه‌یافته همچون فرانسه، آلمان و استرالیا بیش از ۵۰ درصد است.

خبر جدید  مروری بر خبرهای کوتاه استان قزوین+فیلم

معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان گفت: خوشبختانه بانوان امروز ما تحصیل‌کرده هستند و انتظار از بازار کار با گذشته متفاوت است.

امید مقدم جمعیت بیکار استان زنجان را ۳۴ هزار و ۷۴۰ نفر در سال گذشته  اعلام کرد و گفت: بر اساس آمار یک‌سوم جمعیت بیکار استان  زنجان ۱۵ تا ۲۴ ساله بوده که یکی از چالش‌های مهم در این بخش است و ۳۵ درصد بیکاران استان زنجان مدرک دانشگاهی دارند.

خبر جدید  جاذبه‌های گردشگری استان‌زنجان در یک قاب

معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان  تصریح کرد: در بحث نیروی کار دو شاخص مهم نرخ مشارکت و فعالیت اقتصادی و نرخ بیکاری را باید مدنظر قرارداد. 

مقدم به نرخ بیکاری در استان زنجان اشاره کرد و گفت: نرخ بیکاری استان زنجان در سال ۹۲ حدود ۹.۹ دهم درصد بوده  و در سال ۹۳ به ۹.۸ دهم درصد رسیده و در سال ۹۴ به ۹.۶ دهم درصد و در سال گذشته نرخ بیکاری استان  به ۹.۷ درصد رسیده است. 

خبر جدید  تولید کالای بی‌کیفیت به اقتصاد کشور ضربه می‌زند

وی تصریح کرد: آمار نرخ بیکاری استان زنجان از سال  ۹۲ تا  سال ۹۵ نشان از تک‌رقمی بودن بیکاری است و این از اقدامات خوب دولت است.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد