16:06:01 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مشکلی برای عرضه میوه شب عید درزنجان وجود ندارد
به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله درویش امیری ظهر یکشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار استان در محل استانداری زنجان، افزود: برای ایجاد بازارچه‌های فروش محصولات موردنیاز مردم در ایام منتهی به عید نوروز تمهیدات لازم انجام‌شده است و مشکلی برای عرضه میوه شب عید در زنجان وجود ندارد.  وی بابیان اینکه نظارت شدید بر بازار استان زنجان وجود دارد و با […]
مشکلی برای عرضه میوه شب عید درزنجان وجود ندارد

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله درویش امیری ظهر یکشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار استان در محل استانداری زنجان، افزود: برای ایجاد بازارچه‌های فروش محصولات موردنیاز مردم در ایام منتهی به عید نوروز تمهیدات لازم انجام‌شده است و مشکلی برای عرضه میوه شب عید در زنجان وجود ندارد. 

وی بابیان اینکه نظارت شدید بر بازار استان زنجان وجود دارد و با کوچک‌ترین تخلف برخورد خواهد شد، ادامه داد: از کسبه انتظار داریم و  باید کنترل لازم از بازار عید نوروز به‌صورت خیلی محسوس در دستور کار ارگان‌های ذی‌ربط قرار گیرد. 

خبر جدید  عبارت «کالای فروخته‌شده پس گرفته نمی‌شود» توهین به مصرف کننده است

درویش امیری بابیان اینکه داشتن نظارت و کنترل بیشتر مهم است و به‌اندازه کافی ارزاق مورد نیاز مردم تهیه و ذخیره‌سازی شده است، گفت: مردم اطمینان خاطر داشته باشند که تا پایان اردیبهشت‌ماه اجازه افزایش قیمت را در هیچ زمینه‌ای در استان داده نخواهد شد و نمی‌گذاریم در حق مردم جفا شود.

وی گفت: شهرداری در استان‌های مختلف خدمات بسیاری در این حوزه ارائه می‌دهد چون اگر شهرداری ارائه خدمات ندهد، عرضه محصولات کشاورزی به مردم فلج می‌شود و بازار را نمی‌شود، کنترل کرد.

خبر جدید  انتقال بیش از 10 میلیارد لیتر فرآورده های نفتی و نفت خام در منطقه شمالغرب

استاندار زنجان تصریح کرد: در ایجاد این بازارچه‌ها نیازی به سازه‌های سنگینی نیست و با سازه سبک نیز می‌توان این کار را انجام داد و پایانه‌های صادراتی که محیط بزرگی هستند و محوطه وسیعی دارد، نیز باید به نحو احسن استفاده شود و متمرکز شوید.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  آتش‌سوزی در انبار یکی از واحدهای تولیدی ابهر مهار شد

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب