13:14:48 - یکشنبه 18 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معافیت سربازی۴۲ نفر از فرزندان مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان
۴۲ نفر از فرزندان مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از خدمات معافیت سربازی بهره‌مند شدند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیر کل کمیته امداد استان زنجان از ارائه تسهیلات سربازی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان خبر داد وگفت: ۴۲نفر از فرزندان مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از خدمات […]
معافیت سربازی۴۲ نفر از فرزندان مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان

۴۲ نفر از فرزندان مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از خدمات معافیت سربازی بهره‌مند شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیر کل کمیته امداد استان زنجان از ارائه تسهیلات سربازی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان خبر داد وگفت: ۴۲نفر از فرزندان مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از خدمات معافیت سربازی۳۰نفر از تسهیلات انتقال  به نزدیکترین  محل و۱۵نفر از کاهش تعرفه این نهاد بهره‌مند شدند.

هدایت صفری با اشاره به شروط مشمولان طرح معافیت سربازی مددجویان کمیته امداد افزود: بر اساس قانون فقط یکی از پسران زنان سرپرست خانوار و یا تنها پسر خانوار که دارای سه خواهر باشد از خدمت سربازی معاف می‌شود.

خبر جدید  رزمایش جهادگران سرابی از عمران تا میز خدمت

وی با بیان این که اجرای طرح معافیت سربازی فرزندان خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد از سال ۸۲ آغاز شده است، اظهار داشت: این طرح براساس ماده ۴۴ مکرر قانون خدمت وظیفه عمومی اجرا می‌شود و از ابتدای سال جاری ۴۲مددجوی تحت حمایت  از این تسهیلات بهره مند شدند که ۳۲مددجوبه علت فوت سرپرست ،۵مددجو به علت طلاق و۵فرزند مددجوهم تنها پسر خانواده وهمچنین ۳۰نفر از تسهیلات انتقال  به نزدیکترین  محل و۱۵نفر از کاهش تعرفه   این نهاد بهره‌مند شدند.

خبر جدید  دولت بر توسعه واحدهای تولیدی تمرکز کرده است

صفری  با بیان این که کمیته امداد برای توانمندی خانواده‌های تحت حمایت خدمات متنوعی  ارائه می‌دهد، افزود: یکی از اقدامات کمیته امداد استان زنجان در این زمینه ارائه تسهیلات معافیت سربازی به‌ منظور کمک به تامین معاش خانواده هاست.

وی  با بیان اینکه یکی از خدمات این نهاد حمایت از همسر و فرزندان سربازان نیازمند است، گفت: این موضوع مشروط به نداشتن درآمد و تأیید نیازمندی آن‌ها از سوی کمیته امداد است و از این طریق حمایت از خانوار تا پایان دوره خدمت سربازی سرپرست ادامه خواهد داشت.

خبر جدید  تحقق بودجه از راه پیش‌بینی و برآورد درآمدها صورت می‌گیرد

صفری هدف از اجرای این طرح را کمک به وضعیت اقتصادی و توانمندسازی خانوارها دانست و افزود: مهم‌ترین گروه‌های هدف، فرزندان پسر خانواده های زنان سرپرست خانواری است که پس از معافیت سربازی برای ورود به بازار کار و کسب درآمد می‌تواند از تسهیلات حرفه‌آموزی و اشتغال کمیته امداد استفاده کنند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد