15:32:08 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ملت ایران، مردانه به میدان می آیند
مسئول سازمان بسیج علمی پژوهشی سپاه استان زنجان: ملت ایران با وجود توطئه های مختلف دشمنان، مردانه به میدان می آیند که همان ادامه راه شهدا و امام شهداست. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان: مسئول سازمان بسیج علمی پژوهشی سپاه استان زنجان و معاون هماهنگ کننده سپاه استان زنجان در گفتگو با خبرنگار بسیج […]
ملت ایران، مردانه به میدان می آیند

مسئول سازمان بسیج علمی پژوهشی سپاه استان زنجان:

ملت ایران با وجود توطئه های مختلف دشمنان، مردانه به میدان می آیند که همان ادامه راه شهدا و امام شهداست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان: مسئول سازمان بسیج علمی پژوهشی سپاه استان زنجان و معاون هماهنگ کننده سپاه استان زنجان در گفتگو با خبرنگار بسیج ضمن دعوت پرشور مردم انقلاب به حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران به عنوان معجزه قرن و یکی از بزرگترین انقلاب های قرن حاضر بود که تمام استوانه های قدرت در غرب و شرق را به چالش طلبید و گفتمان جدیدی را به نام انقلاب اسلامی جاری کرد.

خبر جدید  ۲ هزارو ۸۷۴ زنجانی در مراسم معنوی اعتکاف ثبت نام کرده اند

سرهنگ عباس بابایی گفت: دشمنان قسم خورده انقلاب، سالهاست که در اندیشه خاتمه انقلاب هستند که هرساله پیوند مردم با انقلاب به عمیق ترین حالت خود رقم می خورد.

وی افزود: حضور میلیونی مردم با راهپیمایی های ۲۲ بهمن شاهد این ادعاست.

مسئول سازمان بسیج علمی پژوهشی سپاه استان زنجان اضافه کرد: انقلاب اسلامی ایران، با تکیه بر مردم و ارزش های اسلامی به پیروزی رسیده است که امروز، مردم دنیا استقلال و آزادی موجود در ایران را در هیچ یک از کشورهای منطقه مشاهده نمی کنند.

خبر جدید  حقوق شهروندی در جامعه رعایت نمی‌شود

بابایی افزود: علیرغم ۳۹ سال دشمنی استکبار با مردم ایران و انقلاب اسلامی، توانسته ایم روی پای خود بایستیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه استان زنجان بیان کرد: تفرقه افکنی های دشمنان در داخل بصورت کودتا و اغتشاش، از ابتدای انقلاب بوده و تا به امروز نیز ادامه داشته است.

عباس بابایی گفت: جنگ هشت ساله نیز از دیگر اقدامات دشمنان بود که با هدف پایان دادن به نهال نوپای انقلاب اسلامی صورت گرفت که در نهایت با پیروزی ملت ایران به پایان رسید.

خبر جدید  حوزه نمایندگی ولی فقیه از پیشنهادات سازنده استقبال می کند

وی افزود: ایستادگی در دفاع مقدس، به معنای ایستادگی و تداوم انقلاب اسلامی بود و قدرت نمایی انقلاب اسلامی در منطقه، حاصل خون شهدا در هشت سال دفاع مقدس است

مسئول سازمان بسیج علمی پژوهشی سپاه استان زنجان با اشاره به تصمیم قاطع ملت ایران برای رسیدن به قله افتخارات اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی علیرغم میل دشمنان، به سرعت در حال پیشرفت است.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد