15:25:52 - جمعه 23 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مهار تورم بدون اجرای اقتصاد مقاومتی ممکن نیست
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از دفتر امام جمعه ابهر، حجت‌الاسلام جعفر رحیمی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه ابهر افزود: متاسفانه اسراف در کشور بالا است و باید الگوی مصرف را اصلاح کنیم، این اصلاح مصرف، شامل استفاده بهینه از آب، برق، غذا و کالاهای اساسی می‌شود. همچنین با صرفه‌جویی در این موارد، […]
مهار تورم بدون اجرای اقتصاد مقاومتی ممکن نیست

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از دفتر امام جمعه ابهر، حجت‌الاسلام جعفر رحیمی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه ابهر افزود: متاسفانه اسراف در کشور بالا است و باید الگوی مصرف را اصلاح کنیم، این اصلاح مصرف، شامل استفاده بهینه از آب، برق، غذا و کالاهای اساسی می‌شود. همچنین با صرفه‌جویی در این موارد، اقتصاد مقاومتی محقق خواهد شد.

وی به اهمیت نام‌گذاری سال‌ها در حوزه اقتصادی و فرهنگی توسط رهبر معظم انقلاب اشاره و تصریح کرد: برای محقق شدن اهداف اقتصادی و فرهنگی انقلاب، مسئولان و مردم باید دست به دست هم بدهند و نقش خود را ایفا کنند. آنچه که مربوط به مردم می‌شود این است که از کار و کالا و سرمایه ایرانی حمایت کنند.

امام جمعه جمعه ابهر در ادامه با بیان اینکه نکته دیگری که هم به مردم و هم به مسئولان مربوط شود، واگذاری مدیریت‌ها به افراد متخصص و متعهد است که متاسفانه ما در خیلی از جاها شاهد هستیم مدیریت‌ها به افراد غیرمتخصص و غیرمتعهد واگذار شده است، اظهار کرد: در واقع مدیریت را باید به مدیران جهادی و انقلابی تحویل بدهیم که هم جهادی و هم انقلابی باشند و هم به اقتصاد مقاومتی اعتقاد داشته باشند.

خبر جدید  درک صحیح از حقوق شهروندی، سنگ‌بنای توسعه است

رحیمی افزود: ستون‌های اقتصاد مقاومتی بر دو پایه اساسی اصلاح قوانین و مدیریت قوی و کارآمد استوار است. با اجرای اقتصاد مقاومتی و توسعه اقتصادی، معضل بیکاری به طور حتم حل خواهد شد.

وی با بیان اینکه مهار تورم بدون اجرای اقتصاد مقاومتی ممکن نیست. اگر مدیران ما جهادی و انقلابی باشند و از اشرافی‌گری پرهیز کنند، مردم نیز آماده هستند هزینه‌های انقلابی بودن را بپردازند، گفت: همان‌طوری که مردمان مکه به خاطر انقلابی بودن هزینه آن را دادند. ما باید خود را برای مقابله با دشمنان قدرتمند و استکبار جهانی آماده کنیم، باید کمرها را محکم ببندیم، قطعا در داخل با کارشکنی و هم‌دستی عناصر مرعوب مفتون دشمن روبه‌رو هستیم، باید با آنان دست و پنجه نرم کنیم و توطئه‌های پیوسته‌شان را که برخی در مدیریت‌های کلان کشور نیز است خنثی کنیم.

خبر جدید  نشاط برفی

امام جمعه ابهر با اشاره به اینکه اغتشاش‌گران داعشی مسلک که با فرمان گرفتن از منافقان و سلطنت‌طلبان امنیت و ناموس و جان مردم را به خطر انداختند، گفت: آنچه قابل توجه و تأمل است، به سر آمدن کاسه صبر ملت است. چه آن‏که بیش از حد، رأفت و مدارا نسبت به اغتشاش‌گران داعشی‏  مسلک صورت می ‏گیرد و گواه این حقیقت صدماتی است که نیروهای انتظامی و بسیجی در صحنه اغتشاشات متحمل شده و با نهایت دقت و رأفت، حجت را بر همگان تمام کردند که جایی برای سوءاستفاده بدخواهان و دشمنان باقی نماند.

خبر جدید  لزوم استفاده از سرمایه های ارزشمند روستایی برای اشتغالزایی

رحیمی افزود: حرف دل همه آحاد مردم به‏ ویژه ساکنان خیابان پاسداران این است که بیش از حد ممکن با داعش ‏های خیابان پاسداران مدارا شد و واقعیت و انصاف این است که این مدارا دیگر به سقف خود رسیده است و باید با قاطعیت و بدون هیچ ملاحظه ‏ای با عوامل اصلی آن برخورد شده و در چارچوب قوانین جاری کشور به اشد مجازات برسند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد