16:04:14 - جمعه 2 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مهم‌ترین مسئله کنونی، ثبات و استقامت انقلاب است
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه زنجان اظهار کرد: امروز مهم‌ترین مسئله، ثبات و استقامت انقلاب است. به گزارش‌ ایسنا، آیت‌الله علی خاتمی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه زنجان با اشاره به فرا رسیدن ایام دهه‌فجر، گفت: بر اساس سخنان رهبر معظم انقلاب، در این ایام جشن بگیرید و برکات انقلاب و خدماتی که […]
مهم‌ترین مسئله کنونی، ثبات و استقامت انقلاب است

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه زنجان اظهار کرد: امروز مهم‌ترین مسئله، ثبات و استقامت انقلاب است.

به گزارش‌ ایسنا، آیت‌الله علی خاتمی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه زنجان با اشاره به فرا رسیدن ایام دهه‌فجر، گفت: بر اساس سخنان رهبر معظم انقلاب، در این ایام جشن بگیرید و برکات انقلاب و خدماتی که انقلاب بر مردم داشتند را برای نسل سوم و چهارم بازگو کنید تا بدانند از کجا به کجا رسیدیم.

وی ادامه داد: امروز مهم‌ترین مسئله، ثبات و استقامت انقلاب است، به طوری که بر سر اصول انقلاب ایستادگی کنند و امسال راهپیمایی ۲۲ بهمن باید با شکوه‌تر انجام شود؛ چرا که ۴۰ سالگی انقلاب نشانه بلوغ آن است و بالغ بر دو هزار شهید برای بقا و ماندگاری انقلاب تقدیم کرده‌ایم. 

خبر جدید  روی دیگر انگوران

امام جمعه زنجان تصریح کرد: ۱۴ بهمن‌ماه روز فناوری فضایی است و این مهم نشان از اقتدار علمی کشور دارد که ایران نیز به باشگاه جهانی در این زمینه پیوسته است و ۱۴۰ دانشگاه در این زمینه در ایران فعالیت دارند و بالغ بر ۱۵۴۵ دانشجو در این رشته مشغول به تحصیل هستند. 

خبر جدید  مدیر کل جدید صداوسیمای مرکز زنجان معرفي شد

وی با اشاره به ۱۵ بهمن سال ۵۷، افزود: این روز، روز انتخاب دولت موقت اسلامی است و با توجه به ورود امام راحل در ۱۲ بهمن‌ماه، روز ۱۵ بهمن، امام راحل شورای انقلاب و دولت موقت را تشکیل دادند. 

امام جمعه زنجان اظهار کرد: ۱۹ بهمن‌ماه ۵۷، روزی است که نیروی همافران با بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی بیعت کردند و رژه رفتند و همین موضوع موجب شد تا در آن شرایط اختناق، حرکت انقلاب با سرعت بیشتری حرکت کند و این گروه در واقع با جان خود بازی‌ کردند و سپس در شب ۲۰ بهمن به پایگاه آنها حمله کردند و آنها را به شهادت رساندند. 

خبر جدید  زنجان دومین قربانگاه جهان

وی خاطرنشان کرد: در این روزهای سرد با توجه به اینکه مصرف گاز افزایش یافته است همه مسلمانان و نمازگزاران را به صرفه‌ جویی در این زمینه دعوت می‌کنیم.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد