11:59:11 - شنبه 24 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مه غلیظ برخی جاده‌های استان زنجان را فراگرفته است
محمدامینی در گفتگو با خبرنگار مهر  افزود: با توجه به بارش باران و برف،  مه غلیظ و کاهش دید افقی در برخی از محورهای استان زنجان حاکم است و تردد باید بااحتیاط انجام شود. وی اظهار کرد: جهت تردد ایمن، همراه داشتن تجهیزات ایمنی و گرمایشی در تمام جاده‌های استان، توصیه می‌شود. خبر جدید  جنگ آینده […]
مه غلیظ برخی جاده‌های استان زنجان را فراگرفته است

محمدامینی در گفتگو با خبرنگار مهر  افزود: با توجه به بارش باران و برف،  مه غلیظ و کاهش دید افقی در برخی از محورهای استان زنجان حاکم است و تردد باید بااحتیاط انجام شود.

وی اظهار کرد: جهت تردد ایمن، همراه داشتن تجهیزات ایمنی و گرمایشی در تمام جاده‌های استان، توصیه می‌شود.

خبر جدید  افتتاح 5 طرح درمانی در مرکز آموزشی درمانی ولیعصر (عج) زنجان

رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان زنجان از همه رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی استان زنجان خواست، از سبقت و سرعت غیرمجاز، انحراف به چپ و عجله در ادامه مسیر پرهیز کنند و خودروهای خود را مجهز به تجهیزات زمستانی، چراغ‌های مه شکن، وسایل گرمایشی، پتو و جیره غذایی خشک کرده و بدون این تجهیزات اقدام به سفر نکنند.

خبر جدید  جنگ آینده ما یک جنگ نظامی نیست بلکه جنگ برسرآب می باشد

امینی تصریح کرد: کسانی که قصد سفر دارند برای اطلاع از وضعیت جاده‌های این استان و کشور با سامانه ۱۴۱، سایت www.۱۴۱.ir و نرم افزار موبایلی ۱۴۱ ارتباط برقرار کنند و یا با سامانه ۱۸۱۶ تماس بگیرند تا بتوانند سفر خود را مدیریت و برنامه‌ریزی کنند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  با رنگ الهی زندگی کنیم

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد