16:55:38 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مه موضعی و کاهش دید افقی جاده‌های استان زنجان را فرا گرفت
 محمد امینی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: با توجه به بارش پراکنده برف و باران مه موضعی و کاهش دید افقی در آزادراه زنجان به تبریز و محورهای زنجان-میانه، زنجان-بیجار، سلطانیه-خدابنده، زنجان-طارم و زنجان-تهم-چورزق و نیک‌پی-ماه هنشان حاکم است. وی اظهار کرد: با توجه به بارش برف کولاک موضعی در محور دندی به تخت […]
مه موضعی و کاهش دید افقی جاده‌های استان زنجان را فرا گرفت

 محمد امینی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: با توجه به بارش پراکنده برف و باران مه موضعی و کاهش دید افقی در آزادراه زنجان به تبریز و محورهای زنجان-میانه، زنجان-بیجار، سلطانیه-خدابنده، زنجان-طارم و زنجان-تهم-چورزق و نیک‌پی-ماه هنشان حاکم است.

وی اظهار کرد: با توجه به بارش برف کولاک موضعی در محور دندی به تخت سلیمان حاکم بوده و  تردد در برخی مقاطع با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.

خبر جدید  دارالقرآن زنجان فعالیت مجدد خود را آغاز کرد

رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان زنجان افزود: با توجه به وزش باد شدید احتمال وقوع کولاک موضعی در ارتفاعات محورهای کوهستانی استان زنجان وجود دارد و جهت تردد ایمن، همراه داشتن تجهیزات ایمنی و گرمایشی در تمام جاده‌های استان توصیه می‌شود.

امینی از همه رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی استان زنجان خواست، از سبقت و سرعت غیرمجاز، انحراف به چپ و عجله در ادامه مسیر پرهیز کنند و خودروهای خود را مجهز به تجهیزات وسایل گرمایشی، پتو و جیره غذایی خشک کرده و بدون این تجهیزات اقدام به سفر نکنند.

خبر جدید  تیرانداز زنجانی در راه رقابت های جهانی

وی  تصریح کرد: در حال حاضر ۲۸ اکیپ راهداری در ۲۸ گردنه کوهستانی و صعب‌العبور این استان به‌طور طور شبانه‌روزی برای مسافران و رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی استان خدمات ارائه دهند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب