13:07:33 - سه‌شنبه 13 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
میزان چتر نظام تامین اجتماعی از مولفه های توسعه یافتگی در کشور است
یکی از شاخص های و مولفه های توسعه یافتگی میزان چتر نظام تامین اجتماعی ان کشور بشمار می رود و این در حالی است قبل از پیروی انقلاب اسلامی در کل کشور حدود یک میلیون و ٧٠٠ هزار بیمه شده اصلی وجود داشت. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان گفت: […]
میزان چتر نظام تامین اجتماعی از مولفه های توسعه یافتگی در کشور است

یکی از شاخص های و مولفه های توسعه یافتگی میزان چتر نظام تامین اجتماعی ان کشور بشمار می رود و این در حالی است قبل از پیروی انقلاب اسلامی در کل کشور حدود یک میلیون و ٧٠٠ هزار بیمه شده اصلی وجود داشت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان گفت: برای اولین بار در تاریخ تامین اجتماعی استان تعداد بیمه شدگان اجباری این استان به ١١٠هزار و ٥٠٠ نفر رسیده که این افزایش، رشد اشتغالزایی را نشان می دهد.

مسعود علیاری افزود: در استان زنجان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ٩ هزار بیمه شده اصلی وجود داشت که امروزه این تعداد به ١٨١ هزار بیمه شده رسیده که رشد ٢٠ برابری را نشان می دهد.

خبر جدید  کشف 113 هزار عدد مواد محترقه در ایجرود زنجان

وی اظهارداشت: یکی از شاخص های و مولفه های توسعه یافتگی میزان چتر نظام تامین اجتماعی ان کشور بشمار می رود و این در حالی است قبل از پیروی انقلاب اسلامی در کل کشور حدود یک میلیون و ٧٠٠ هزار بیمه شده اصلی وجود داشت و امروزه این رقم به ١٣ میلیون و ٨٠٠ هزار نفر رسیده و در واقع رشد ١٤ برابری را نشان می دهد.

علیاری خاطرنشان کرد: تعداد مستمری بگیران این سازمان قبل پیروزی انقلاب در استان ٣٠٠ نفر بود که هم اکنون این رقم به ٤١ هزار نفر افزایش یافته و خدمات متعددی ارائه می شود.

وی بیان کرد: در کل کشور تعداد کل افراد اصلی و تبعی تحت پوشش این سازمان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی حدود چهار میلیون و ٥٠٠ هزار نفر بود و اکنون این رقم بالای ٤٢ میلیون نفر رسیده معادل ٥٠ درصد جمعیت کشور تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی کشور هستند.

خبر جدید  خرم‌دره؛ شهر تپه‌های تاریخی هشت هزار ساله

مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان ادامه داد: طی سال گذشته اقداماتی برای بهبود خدمات به بیمه شدگان تامین اجتماعی استان انجام گرفته و از جمله آن بازرسی الکترونیک بود که تمامی کارگاهها توسط بازرسان پایش می شوند.

وی خاطرنشان کرد: این سازمان از سال ٩٤ برای بیمه شدگان جدید و از سال جاری برای بیمه شدگان قبلی پرونده های الکترونیک تشکییل داده و تا پایان امسال تمامی ٥٣٠ هزار جمعیت تحت پوشش این طرح قرار می گیرد.

خبر جدید  لزوم اتمام پروژه های نیمه تمام پیش از آغاز پروژه های جدید شهری

علیاری افزود: با اجرای این طرح این امکان فراهم می شود پرونده مورد نیاز در بخش های مختلف به راحتی قابل دسترس بوده، به سرعت بخشی کارها کمک می کند و به عنوان یکی از طرح های زیربنایی سازمان محسوب می شود.

وی اظهار داشت: سال گذشته ٦ کارگزاری در این استان راه اندازی شده و بر اساس برنامه ریزی انجام گرفته یک کارگزاری تا ٢ ماه آینده در شهرستان خدابنده افتتاح خواهد شد این هم کار در راستای برون سپاری و ارائه خدمات بهتر به بیمه شدگان کمک خواهد کرد.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد