0:54:07 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نتایج اولین روز رقابت‌های بین‌المللی بدمینتون جام فجر در زنجان
به گزارش خبرنگار مهر، بیست و هفتمین دوره رقابت‌های بین‌المللی بدمینتون جام فجر از صبح روز دوشنبه ۱۶ بهمن ماه با حضور ۱۴ تیم خارجی و یک تیم از ایران به میزبانی سالن ورزشی مادران و کودکان زنجان آغاز شد. در نخستین روز این رقابت‌ها و در بخش بانوان، در قسمت یک نفره الهه سپیدان […]
نتایج اولین روز رقابت‌های بین‌المللی بدمینتون جام فجر در زنجان

به گزارش خبرنگار مهر، بیست و هفتمین دوره رقابت‌های بین‌المللی بدمینتون جام فجر از صبح روز دوشنبه ۱۶ بهمن ماه با حضور ۱۴ تیم خارجی و یک تیم از ایران به میزبانی سالن ورزشی مادران و کودکان زنجان آغاز شد.

در نخستین روز این رقابت‌ها و در بخش بانوان، در قسمت یک نفره الهه سپیدان به همراه هاله همدانچی، لی زی یی (مالزی)، نسترن کرمی، ستایش عبدالکریمی و حنانه یعقوب‌زاده با پیروزی برابر حریفان خود به جدول اصلی راه یافتند.

خبر جدید  خداوند در بین روزها روز جمعه و در بین ماه ها ماه رمضان و در بین شب ها شب قدر را عظمت بخشیده است

در قسمت دو نفره نیز ستایش عبدالکریمی و هاله همدانچی، الناز فیض‌منش و پگاه کامرانی، پریا اسکندری و رومینا تاجیک، نسیم صفایی و حنانه یعقوب‌زاده، ثمین عابدخجسته و هدیه شمش با پیروزی برابر حریفان خود به مرحله یک‌چهارم نهایی این بخش راه یافتند.

همچنین در بخش مردان، سروش اسکندری، علیرضا کرمی، فرزین خانجانی، محمدامین علی‌اکبریان، نادر مینایی، عرفان تاران، مهران شهبازی، پارسا شهبازی، فربد یاسمی، محسن معصومی‌تبار زنجانی، آراد بحری و علیرضا کاظمی به همراه بازیکنان ویتنام، هند، اردن، ترکیه، مکزیک و پرتغال با پیروزی برابر حریفان خود به مرحله یک شانزدهم نهایی قسمت انفرادی راه یافتند.

خبر جدید  تربیت نیروهای ارزشی ارزشمندترین کارهاست

در قسمت دو نفره نیز سروش اسکندری و فرزین خانجانی، آرمین زکی‌زاده و محمد پایروند، محمدرضا باقری و فربد یاسمی، محمدامین علی‌اکبریان و محمدچهارمالی، حسن متقی و مهران شهبازی، علیرضا فغفوری و نادر مینایی به همراه بازیکنان دو نفره مالزی و هند با پیروزی برابر حریفان خود به مرحله یک هشتم نهایی راه یافتند.

خبر جدید  6 مصدوم در حادثه واژگونی مینی بوس در زنجان

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد