10:16:14 - شنبه 17 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نجات ۱۵ کوهنورد گرفتار در برف/ یک کوهنورد فوت کرد
شهرام میرزایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: ساعت ۱۷ روز جمعه، جمعیت هلال احمر زنجان از طریق تماس تلفنی اعضای خانواده این کوهنوردان از موضوع مطلع شد. وی ادامه داد: ۲ تیم جستجو نجات از جمعیت هلال احمر زنجان و ۳ تیم نیز از جمعیت هلال احمر طارم، راهی منطقه مورد نظر شدند تا […]
نجات ۱۵ کوهنورد گرفتار در برف/ یک کوهنورد فوت کرد

شهرام میرزایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: ساعت ۱۷ روز جمعه، جمعیت هلال احمر زنجان از طریق تماس تلفنی اعضای خانواده این کوهنوردان از موضوع مطلع شد.

وی ادامه داد: ۲ تیم جستجو نجات از جمعیت هلال احمر زنجان و ۳ تیم نیز از جمعیت هلال احمر طارم، راهی منطقه مورد نظر شدند تا بلکه قبل از تاریک‌تر شدن هوا این کوهنوردان گمشده را بیابند.

خبر جدید  افت دما در زنجان/ هوای سرد پاییزی در راه است

مدیرعامل جمعیت هلال احمر زنجان گفت: این تیم متشکل از ۱۵ کوهنورد ۴۰ تا ۵۰ ساله آقا  بودند که از ۲ روز  پیش راهی ارتفاعات  شهرستان طارم شده‌اند اما به دلیل نبود آنتن تلفن همراه و مه غلیظ  نتوانسته‌اند به مسیر خود ادامه دهند و در کوه گم شدند.

میرزایی با بیان اینکه کوهنوردان در حال حاضر خود را به روستای«جوجرگان» در شهرستان طارم رساننده‌اند، گفت: مقصد اصلی این کوهنوردان، منطقه خشک‌رود بوده است اما به دلایلی مسیر خود را گم کرده‌اند و  متأسفانه یک نفرازاعضا به دلیل  ریزش سنگ‌جان باخته است.

خبر جدید  بخش خبری ۲۰ سه شنبه بیستم شهریور ۹۷ + فیلم

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد