16:54:23 - پنج‌شنبه 16 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نرخ بیکاری در استان زنجان ۱۷ درصد است
به گزارش خبرگزاری موج، شهرام طهماسبی ظهر پنجشنبه در جلسه کارگروه فرماندهی اقتصاد مقاومتی، نرخ مشارکت اقتصادی در استان زنجان را ۴۵ درصد اعلام کرد و افزود: نرخ مشارکت اقتصادی در کشور ۴۱ درصد است. رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان نرخ مشارکت اقتصادی بانوان در استان زنجان را بیشتر از میانگین کشوری اعلام […]
نرخ بیکاری در استان زنجان ۱۷ درصد است

به گزارش خبرگزاری موج، شهرام طهماسبی ظهر پنجشنبه در جلسه کارگروه فرماندهی اقتصاد مقاومتی، نرخ مشارکت اقتصادی در استان زنجان را ۴۵ درصد اعلام کرد و افزود: نرخ مشارکت اقتصادی در کشور ۴۱ درصد است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان نرخ مشارکت اقتصادی بانوان در استان زنجان را بیشتر از میانگین کشوری اعلام کرد و ادامه داد: نرخ بیکاری در استان زنجان ۹.۷ درصد و در سطح کشور ۱۱.۷ درصد است.

خبر جدید  ناامید کردن جامعه خیانت به شهداست/پرداخت معوقات ایثارگران تا سال 98

طهماسبی تأکید کرد: نرخ بیکاری جوانان استان زنجان ۱۷ درصد است که این آمار در سطح کشور ۲۷ درصد است.

وی با بیان اینکه استان زنجان ۱.۳ جمعیت و مساحت کشور را دارد و سهم استان به لحاظ جمعیت روستانشین بیشتر از میانگین کشوری است، گفت: ۱.۹ درصد ارزش اقتصادی کشور در استان زنجان تولید می‌شود ولی با این وجود سرانه درآمد استان از میانگین کشوری پایین‌تر است.

خبر جدید  عزاداری شب نهم محرم در شوشتر

طهماسبی تعداد پروژه‌های واگذار شده به تفکیک ظرفیت قانونی استفاده شده را ۲۳۰ مورد اعلام کرد و افزود: از این تعداد ۲۲۰ مورد مربوط به ماده ۸۸، هشت مورد مربوط به ماده ۲۷ و دو مورد مربوط به بند الف ماده ۲۲۴ قانون برنامه پنجم توسعه است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان تصریح کرد: در کار گروه اقتصاد مقاومتی ۴۸ مصوبه داشتیم که ۸۲ درصد این مصوبات محقق شده است.

خبر جدید  داریوش یزدی در نشست خبری بازی با تراکتورسازی شرکت نکرد

طهماسبی تعداد اشتغالزایی پروژه‌های اقتصاد مقاومتی در دست اجرا را ۲ هزار و ۸۳۷ مورد اعلام کرد و گفت: پروژه‌های خاتمه یافته یک هزار و ۵۸۷ نفر بوده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان پروژه‌های قابل واگذاری به تفکیک دستگاه‌های اجرایی باکار کرد اقتصاد مقاومتی را ۶۱ مورد اعلام کرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد