17:02:57 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نسبت به رفع آسیب های اجتماعی در زنجان تلاش جدی صورت بگیرد
به گزارش خبرنگار مهر،  بیوک موسوی بعد از ظهر چهارشنبه در جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی استان زنجان در محل استانداری زنجان با بیان اینکه آسیب‌های اجتماعی و دلایل ایجاد این آسیب ها باید در حوزه‌های مختلف مورد بررسی دقیق و کارشناسی صورت بگیرد، افزود: باید با روش‌های جدید به مقابله با آسیب‌های اجتماعی پرداخت […]
نسبت به رفع آسیب های اجتماعی در زنجان تلاش جدی صورت بگیرد

به گزارش خبرنگار مهر،  بیوک موسوی بعد از ظهر چهارشنبه در جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی استان زنجان در محل استانداری زنجان با بیان اینکه آسیب‌های اجتماعی و دلایل ایجاد این آسیب ها باید در حوزه‌های مختلف مورد بررسی دقیق و کارشناسی صورت بگیرد، افزود: باید با روش‌های جدید به مقابله با آسیب‌های اجتماعی پرداخت و همت لازم را در این زمینه داشت.

وی با بیان اینکه تکدی گری یکی از مهم‌ترین آسیب‌های اجتماعی است،  ادامه داد: تا پایان هفته باید دستگاه‌های اجرایی دست به دست هم دهند تا متکدیان در زنجان جمع آوری شوند.

خبر جدید  منشأ گرد و غبار البرز داخلی است 

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان وجود فرهنگ نوع دوستی و خیر بودن را به عنوان یکی از مهم‌ترین خصلت‌های شهروندان زنجانی عنوان کرد و  با بیان اینکه  متکدیان از این خصلت زنجانی‌ها سوء استفاده می‌کنند، گفت: زنجانی‌ها معمولاً نجیب و رقیق القلب هستند و همواره تلاش می‌کنند به افراد نیازمند کمک کنند.

موسوی با اشاره به اینکه آمار متکدیان زنجان ۳۰۰ نفر نیست و به ۴۰ نفر هم نمی‌رسد، افزود: آمار کودکان متکدی در زنجان هم آمار دقیقی نیست و باید ظرف یک هفته برخورد تحکمی، دولتی و حمایتی در این زمینه انجام شود.

خبر جدید  طرح بیمه اجتماعی جوانان روستایی در قزوین

وی در ادامه لزوم رفع ریشه‌ای آسیب‌های اجتماعی را مورد تأکید قرار داد و گفت: مباحث مربوط به طلاق و آسیب‌های اجتماعی ریشه در موضوعات مختلف دارد و گاهی حل آنها زمان بر است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان با بیان اینکه خانواده‌ها باید نسبت به رفع مشکلات حوزه سالمندان حساس باشند، افزود:  باید همه دستگاه‌ها و سازمان‌ها تکریم سالخوردگان را در برنامه‌های خود داشته باشند.

خبر جدید  فیلم/ تجلیل از «اکبر قنبری» حافظ کل قرآن در نماز جمعه تبریز

موسوی با اشاره اینکه برخی خانواده‌ها قابلیت نگهداری سالمندان در برخی از خانه‌ها ندارند و به همین دلیل سالمندان به مراکز نگهداری سپرده می شوند، گفت: خانه‌های های سالمندان  در استان زنجان باید استاندارهای مورد نظر در این حوزه را داشته باشند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد