11:26:01 - جمعه 9 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نظام جمهوری به برکت شهدا راه خود را ادامه خواهد داد
انقلاب اسلامی چهل ساله شد و آن چنان ریشه در اعماق وجود جامعه دارد که باهرنسیمی می لرزد و نظام جمهوری به برکت شهدا راه خود را ادامه خواهد داد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، استاندار زنجان در آیین بهره برداری از ۳۷۱ طرح شرکت توزیع نیروی برق استان به دستاوردهای نظام در حوزه […]
نظام جمهوری به برکت شهدا راه خود را ادامه خواهد داد

انقلاب اسلامی چهل ساله شد و آن چنان ریشه در اعماق وجود جامعه دارد که باهرنسیمی می لرزد و نظام جمهوری به برکت شهدا راه خود را ادامه خواهد داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، استاندار زنجان در آیین بهره برداری از ۳۷۱ طرح شرکت توزیع نیروی برق استان به دستاوردهای نظام در حوزه های مختلف علمی، انرژی، پزشکی، تولید و صنعت و معدن و اقدامات آن اشاره و اظهار داشت:۳۹سال با افتخار و با صلابت و قدرتمندانه در منطقه و جهان سپری نمودیم.

اسدالله درویش امیری با اشاره به پیروزی انقلاب در سال ۱۳۵۷با استقرار جمهوری اسلامی معادلات سیاسی و دو قطبی بودن جهان را بر هم ریخته شد تصریح کرد: انقلاب اسلامی معادلات سیاسی و ابهت دو قدرت شرق و غرب را به هم ریخت و همین امر باعث شد تا نظام جمهوری اسلامی ازآغازین روزهای خود با موانع و تحریم های مختلفی مواجه شود.

خبر جدید  سرمایه های اجتماعی مهمترین هدف دشمن می باشد

وی افزود: مردم ملت ایران هرگز آن دسته از افرادی که بد اخلاقی اقتصادی در این کشور به راه انداختند را نمی بخشد و هرگز از کنار آنان به راحتی نخواهد گذشت چرا که بداخلاقان اقتصادی باعث شدند تا خدمات ارزشمند و بزرگ نظام زیر سوأل برود.

درویش امیری خطاب به جوانان اظهار داشت: با وجود این که ما با موانع و کارشکنی دولت آمریکا و هم پیمانانش مواجه بوده ایم، انقلاب اسلامی کارنامه درخشانی از خود به نمایش گذاشته است.

خبر جدید  برگزاری مانور مشترک بحران در مناطق شمالغرب و تهران

اسداالله درویش امیری با اشاره به یکی از افتخارات جمهوری اسلامی خاطر نشان کرد:پیشرفت و رشدی که در رشته پزشکی و بخش های مختلف تولید و صنعت و معدن ،معرفی دانش و دانشمندان داشتیم جای دفاع به خود دارد .

استاندار زنجان با اشاره به اینکه اگر امروزه  قدرت دفاعی جمهوری اسلامی نبود منطقه خاورمیانه از وضعیت کنونی هم ناامن تر بود ،خاطر نشان کرد:عده ای به ضعف های کشور چسبیده اند و به گونه ای سخن می گویند که نقطه قوتی در آن وجود ندارد.

وی خطاب به رسانه و صاحبان تریبون ابراز داشت:به نحوی در مورد عملکرد نظام تفسیر کنید که هم خدمات ارزشمند معرفی و هم ضعف ها بیان گردد.

خبر جدید  بهره برداری از پروژه روستای حاجی سیران

اسدالله درویش امیری با شکر گذاری از خداوند انقلاب تصریح کرد:انقلاب اسلامی چهل ساله شد و درخت انقلاب از خون شهدا ارتزاق می شد و آنچنان ریشه در اعماق وجود جامعه دارد که باهرنسیمی می لرزد و نظام جمهوری به برکت شهدا راه خود را ادامه خواهد داد.

درویش امیری با بیان اینکه ملت ایران از درخت تنومند انقلاب انتظاراتی دارند تصریح کرد:ملت ایران در دفاع از نظام و حاکمیت در طول ۳۹سال از هیچگونه تلاش و فداکاری دریغ نکرثه و شایسته خدمت چند برابر است.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد