14:33:13 - شنبه 17 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نقش سازمان‌های مردم نهاد در پیشبرد برنامه‌های اجتماعی
استاندار زنجان با اشاره به اینکه سازمان‌های مردم نهاد، حلقه واسطه بین دولت و مردم هستند، بر ضرورت نقش سازمان های مردم نهاد برای پیشبرد برنامه های اجتماعی تاکید کرد. به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، اسداله درویش ‌امیری، استاندار زنجان صبح امروز (۲۸ بهمن) در کارگاه آموزشی منطقه ای راهکارهای نوین پیشگیری از آسیب […]
نقش سازمان‌های مردم نهاد در پیشبرد برنامه‌های اجتماعی

استاندار زنجان با اشاره به اینکه سازمان‌های مردم نهاد، حلقه واسطه بین دولت و مردم هستند، بر ضرورت نقش سازمان های مردم نهاد برای پیشبرد برنامه های اجتماعی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، اسداله درویش ‌امیری، استاندار زنجان صبح امروز (۲۸ بهمن) در کارگاه آموزشی منطقه ای راهکارهای نوین پیشگیری از آسیب های اجتماعی با رویکرد اعتیاد اظهار کرد: در راستای مبارزه با اعتیاد هزینه های زیادی در کشور پرداخت می شود.

خبر جدید  هفتمین کنگره شعر عاشورایی «سوگ قلم» در آذرشهر برگزار می‌‌شود

وی با یادآوری اینکه نیروی انتظامی با جانفشانی در خط مقدم مبارزه با اعتیاد است، ادامه داد: در این راه شهدای بسیاری تقدیم شده است.

مقام عالی استان از اعتیاد به عنوان یکی از بزرگ‌ترین آسیب‌های اجتماعی کشور نام برد و گفت: پیشگیری، آموزش و سپس درمان افراد مبتلا از راهکارهای مقابله با این بلای خانمانسوز است.

درویش امیری ادامه داد: لازم است در راستای پیشگیری از اعتیاد آموزش های لازم در مدارس و دانشگاه ها آغاز شود.

خبر جدید  رسالتهای انجمن خیریه ام.اس ( امید ) ، اطلاع رسانی ، پیشگیری و درمان است

استاندار زنجان با اشاره به اینکه سازمان های مردم نهاد، حلقه واسطه بین دولت و مردم هستند، بر ضرورت نقش سازمان های مردم نهاد برای پیشبرد برنامه های اجتماعی تاکید کرد.

وی با اشاره به اینکه رویکرد دولت یازدهم و دوازدهم مبتنی بر گسترش و توسعه سازمان های مردم نهاد است، گفت: ۳۵۰ سازمان مردم نهاد در استان فعال است.

استاندار زنجان از فعالیت ۱۲۰۰ تشکل مذهبی در استان در خصوص مسائل دینی و مذهبی مردم استان خبر داد و گفت: قرار داشتن در مسیر ترانزیت مواد مخدر و سود بالای اقتصادی آن برای سوداگران موجب شده است در استان به موفقیت کاملی در از بین بردن شیوع اعتیاد دست پیدا نکنیم.

خبر جدید  بیمه‌شدگان بیمه اجباری تأمین اجتماعی زنجان به ۱۱۰ هزار نفر رسید

به گفته مقام عالی استان تلاش می شود با کمک سازمان های مردم نهاد و رویکردهای ستاد مبارزه با مواد مخدر، در راستای اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر، حرکت کرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد