11:21:32 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نگاه بی‌تفاوت دولت به مسائل اساسی کشاورزی به نفع دولت و ملت نیست
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی: نگاه بی‌تفاوت دولت به مسائل اساسی در موارد مختلف از جمله اعلام قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی به نفع دولت و ملت نیست. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عدم اعلام قیمت خرید تضمینی […]
نگاه بی‌تفاوت دولت به مسائل اساسی کشاورزی به نفع دولت و ملت نیست

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی:

نگاه بی‌تفاوت دولت به مسائل اساسی در موارد مختلف از جمله اعلام قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی به نفع دولت و ملت نیست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عدم اعلام قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی بعد از گذشت چند ماه از موعد مقرر، گفت: حداقل‌ عامل میزان رضایت‌مندی کشاورزان مشخص یودن تکلیف آنها است، متاسفانه با وجود تمام تذکر‌ها و توصیه‌ها به اعضای هیات دولت در زمینه بحث اعلام قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی مخصوصا گندم به‌عنوان یک محصول استراتژیک تا کنون قیمت‌ها اعلام نشده است.

خبر جدید  آنچه باید درباره کارواش‌ها بدانیم + تعرفه‌ها

وقف چی افزود: عدم اعلام قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی بعد از گذشت حدود پنج ماه از موعد مقرر موجب سردرگمی کشاورزان شده است.

وی اظهار داشت: دولت باتوجه نیاز حداقلی جدیت در امور قیمت‌های خرید تضمینی را اعلام کند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مدیریت اینگونه مسائل توسط دولت کار سختی نیست، تصریح کرد: این نوع نگاه دولت به مسائل و تاخیر در اعلام نهایی قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی از جمله گندم نشان می‌دهد که نسبت به مسائل اساسی کشور و ملت بی‌تفاوت است.

خبر جدید  وقتی حامی باشد، میل به پیشرفت هم بیشتر می‌شود

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی افزودد: این نوع نگاه دولت و بی‌تفاوتی به مسائل اساسی در موارد مختلف از جمله اعلام قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی به نفع دولت و ملت نیست.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد